Головна > Новини > Зміст

Ми сприятиме практичному співробітництву між нашими двома країнами та сприятиме сталого розвитку екологічного середовища

Jul 24, 2018


16 липня 2018 року прем'єр-міністр Лі Кекьян Державної ради Китайської Народної Республіки та Президент Європейської Ради Дональд Туск і Президент Європейської комісії Джин-Клауд Юнкер провели 20-е засідання лідерів Китаю та ЄС у Пекіні.


Обидві сторони погодились видати спільну заяву про двадцятому самміті в Китаї та спільну заяву з питань зміни клімату та чистої енергетики. Спільна заява визначає, як ЄС та Китай зміцнюватимуть політичне, технологічне, економічне та технологічне співробітництво в галузі зміни клімату та чистої енергії, щоб сприяти глобальному переходу до процвітаючої низьковуглецевої, екологічно чистої економіки, соціальної та чистої енергетичної системи.


image.png


Китай та ЄС зобов'язуються продемонструвати тверду рішучість і працювати з усіма зацікавленими сторонами для боротьби зі зміною клімату, здійснення порядку денного 2030 р. Для сталого розвитку та сприяння низьким глобальним викидам парникових газів, адаптації клімату та сталого розвитку. Сторони наголосили, що для розробки стабільної, безпечної та конкурентоспроможної економіки, боротьба з кліматичними змінами та сприяння трансформації глобальної екологічно чистої та низько вуглецевої енергії, зокрема стабільних, недорогих, стабільних, надійних та сучасних енергетичних послуг, є взаємодоповнюючими цілі Боротьба зі зміною клімату та реформування енергетичної системи може значно підвищити рівень зайнятості, інвестиційних можливостей та економічного зростання.


Оскільки ми живемо разом у глобальному селі, це є нашим обов'язковим завданням для захисту середовища зміни клімату.

Гумінова кислота є однією з важливих ланок вуглецевого циклу Землі. Тільки тоді, коли вуглецевий цикл є гарним і клімат хороший, екологічне середовище, на якому живуть люди, буде стабільним та стабільним.