Головна > Новини > Зміст

Яка різниця між фульова кислотою та гуміновою кислотою? Що краще?

Jul 12, 2018


Гумінова кислота поділяється на коричневу гумінову кислоту, жовту гумінову кислоту тощо. Гуминова кислота - це залишки рослин і тварин, головним чином залишаються залишки рослин, а також шляхом розкладання та перетворення мікроорганізмів, серії змін і геохімії, фізичної процес накопичення макромолекулярної органічної слабокислотної суміші, відповідно до різної розчинністю в різних розчинниках і кольору, можна розділити на фульвокислоту, коричневу гниль, чорну гнильну кислоту та зелену чотири гнильну кислоту.

image.png

Вони характеризуються:

Фулвинова кислота : вона дуже кисла і має гарну комплексоутворюючу дію на іони металів.

Чорна фульвокислота повільно рухається в рослинному тілі, стимулює повільно і легко всмоктується поверхнею рослин, сприяючи зростанню росту.

Коричнева фульванова кислота : містить середовище, що містить активну групу кисню, повільно рухається в тілі рослини, середовищі стимуляції.

Гумінова кислота широко зустрічається в грунті, торфі, лігніті, вивітрюваному вугіллі, морському, озерному і болоті. Загальна гумінова кислота в грунті є найбільшою, але середній вміст становить менше 1%. Загальна кількість солоної води також досить велика, але концентрація є нижчою, яку неможливо розвинути як ресурс. Найбільш перспективними джерелами гумінової кислоти для експлуатації є деякі геотермальні вугілля, такі як торф, лігніт та вивітрюване вугілля, вміст гуминових кислот яких досягає 10-60%.

image.png


Калій фульвова кислота є ефективним та макромолекулярним органічним сполученням, це мінімальна молекулярна вага гумінової кислоти, реакційноздатна водорозчинна частина найвищих рівнів, взаємодія між функціональними групами, що відображає різноманітність конкретних фізико-хімічних властивостей після введення тварини та рослини організм, може грати різноманітні фізіологічні функції, пригнічувати або активувати ферменти та роль в метаболізмі рослинного і тваринного організму, відображає очевидне стимулювання, через регуляцію ендокринного гормону відіграють роль лікування та поліпшення імунної функції організму.


Фульвінова кислота має загальні характеристики гумінової кислоти, а саме:

Одна з них полягає в тому, що її молекулярна маса невелика, її легко засвоювати і використовувати організми.

По-друге, вона має більше функціональних груп, ніж звичайна гумінова кислота, яка володіє більшою фізіологічною активністю та більшою здатністю до комплексоутворення до іонів металів.

По-третє, гумінова кислота може бути безпосередньо розчинною у воді, водний розчин цих солей стає основним, тоді як жовта гумінова кислота може бути безпосередньо розчинною у воді, її водний розчин стає кислотним.


Основні функції:

Впровадження фульвової кислоти в сільському господарстві до теперішнього вітчизняного джерела потенційної технології в усьому світі в основному приймає продукти фульвокислоти та біологічного бродіння з комбінацією нових технологій, а в процесі виробництва застосовують технологію ферментації складних бактерій та одноступеневу екстракцію фульвика кислота поєднується з технологією, це зробить фульвокислоту, яка використовується в сільському господарстві, виявляється сильна життєздатність.

Поточне місцеве виробництво ZengChanSu в основному зосереджене на застосуванні та ефективному виробництві листяних добрив, органічних рідких добрив та рослинних ауксину та ін., Технічний вміст низький, терміново потрібно покращити застосування фульвокислоти високих та нових технологій у сільському господарстві.

Дослідження показують, що фульвокислота в ролі сільського господарства, основне поліпшення ґрунту, підвищення ефективності внесення добрив, стимулювання росту рослин, підвищення стійкості рослин, підвищення якості рослин, обговорення бетону щодо вітчизняних типових контрольних ефектів було наступним:

1. Покращити структуру грунтової групи, розпустити грунт, покращити здатність до збереження добрив грунту, регулювати значення рН, зменшити вміст важких металів у грунті та зменшити шкоду іонів солей до насіння та саджанців. 2. Фіксація азоту, видалення фосфору та активований калій. Зокрема, синергічний ефект калійних добрив особливо очевидний, що може збільшити коріння і розсаду, чинити опір важкій стерні, протистояти хворобі та покращити якість рослин.

3. Підсилити адгезію та швидку абсорбційну здатність коріння рослин, особливо для фізіологічних захворювань, викликаних відсутністю мікроелементів.

image.png

Гумат калію - це свого роду ароматичний гідрокси карбоксилат з високою молекулярною іміногенністю.

Зовнішній вигляд: твердий чорний порошок, розчинний у воді, лужний, що містить гідроксил, карбоксилат та інші активні гени.

Основні характеристики:

Підприємство, яке вимагає рослинного азоту, фосфору, калію та інших елементів, може бути багатофункціональним ефективним комплексним добривом, застосовується для поліпшення ґрунту та стимуляції виробництва рослин, і трохи - має певний ефект. Промисловість: агенти для обробки бурового розчину, іонообмінні агенти, агенти для очищення стічних вод, адсорбенти важких металів тощо.

Основні функції гумінової кислоти:

A. Використання гумінової кислоти може змінити занадто високу солонцю, лугу в грунті, грунтова група, дуже фрагментована, з поганими структурними властивостями грунту, сприяє формуванню грунтового агрегату, роблять їх у хорошому стані, з тим щоб рослинний корінь росту і розвитку в хороші умови.

Б. Застосування гумінової кислоти може ослабити культивований грунт, знищити накопичення солі, зменшити вміст солей у поверхневому грунті, відігравати роль соляної ізоляції, підвищити ступінь осідання, зменшити слабкі розсади та мертві розсада, а рослини ростуть здорово

C. Гумінова кислота має велику кількість катіонної трансформації, більш ніж в 10 разів вище звичайного грунту. При застосуванні до ґрунту адсорбційна здатність грунту до аніона значно зросла, а вміст солей у поверхні зменшився.

D. Солоні угіддя особливо високого значення (9,0 або вище) лужноземельних речовин, безпосередньо завдають шкоди зростанню рослин і навіть викликають загибель, PH є занадто високим, але також впливає на фосфорний вміст грунту, заліза, марганцю, бору, цинку та інших поживних речовин є ефективним . Кислотна та гумінова кислота, значення 6,8, може нейтралізувати лужний, знизити зниження лужної шкоди грунту та рослин, низький рівень врожайності, поліпшення солончакового лугу, створення хороших умов грунту для росту рослинництва.

image.png

Підсумок:

1. Гуминова кислота в сільському господарстві "великої п'ятірки" (поліпшення ґрунту, збільшення добрив, стимулювання росту, підвищення якості та підвищення якості) керувала застосуванням і прогресом гумінової кислоти в сільському господарстві.

2. Фулвічна кислота є своєрідним продуктом гумінової кислоти з широким спектром застосування та високими економічними перевагами. В даний час вона використовується в рослинних агентах, антистресових агентах, рідких добрив та медицині. Фармацевтичні, косметичні та інші аспекти все ще мають великі ринкові та конкурентні переваги.

3. "Чотириагентна функція" жовтої гнійної кислоти в сільському господарстві (посухостійкий агент, регулятор росту, синергіст з повільним вивільненням пестицидів та хімічний елемент, що комплексує речовину) є класичним, і це унікальний засобом-стійкий агент.