Головна > Новини > Зміст

Роль біо-органічних добрив

Jan 05, 2018

Мікробні добрива та біологічні добрива, крім багатих гумінової кислоти, фульвокислоти та амінокислот, містять велику кількість корисних мікроорганізмів, він не тільки може регулювати і поліпшувати грунт, запобігати ущільнюванню грунту, збалансувати рН грунту, перешкоджати розповсюдження злоякісних бактерій, зменшення виникнення хвороб рослин та шкідників комах, а також з вологою, температурою, ефектом збільшення жиру. У той же час синергетичний ефект мікробних добрив та біоорганічних добрив на комбіноване добриво НПК зробив необхідним для досягнення органічного (високого вмісту органічної речовини), неорганічних (великих, середніх і мікроелементів) мікробних бактерій (Bacillus subtilis , Bacillus licheniformis, Bacillus megaterium, Bacillus jelly, Trichoderma, фотосинтетичні бактерії та ін.), Баланс запліднення, харчування та запліднення.


1, синергетичний ефект азотних добрив


Більшість азотистих добрив в основному містять бікарбонат амонію та сечовину. Амонійний азот нестійкий за своїм характером і сильно летючий. Після змішування з біоорганічними добривами біологічні добрива мають сильні функціональні групи, такі як карбоксильна група та фенольна карбоксильна група, має сильну іонну місткість та адсорбційну здатність, може зменшити втрату амонію амонію. Амідні азотні добрива, азот, що містяться уреазною секрецією розкладання уреази в карбонат амонію після того, як рослини можуть поглинатися. Якщо амідний азот потрапляє в лужний грунт, то розкладання бікарбонату амонію буде також викликане втратою летючої природи, яка є однією з причин, через яку амідне споживання азоту не є високим. Амідовий азот, поєднується з біологічним добривом, амидний азот має очевидну синергію. По-перше, активність уреази, уповільнення розкладання амідо-азоту, зменшення випаровування; друга - із комплексом амідного азотного освіти і поступово розкладається з метою вивільнення азоту, з тим щоб ефективність амідного азоту при одночасному подовженні біологічного біологічного добрива Активність може сприяти розвитку рослинного коріння та обміну азоту in vivo та сприяти підвищенню рівня азоту поглинання


2, синергічний ефект фосфорних добрив


У фосфорних добривах, що застосовуються до ґрунту, розчинний фосфор легко закріплюється грунтом, в кислому грунті фосфор переважно фіксується вільними іонами заліза та алюмінію; в лужному грунті фосфором в основному є фіксація кальцію, результати перетворення наявного фосфору у фосфор з запізненням. Навіть невірний фосфор, сезонне використання фосфору становить лише 10-20%. Після додавання біоорганічних добрив фіксація водорозчинного Р може бути зворотною, затримка і неефективність перетворення доступного Р може бути сповільненою, а органічна речовина розчиняється і розчиняється, збільшуючи рухову відстань Р у грунті і сприяючи поглинання Р за допомогою кореневої системи.


3, синергічний ефект калію


Органічна речовина, що містить функціональні групи, може поглинати зберігання іонів калію, як для запобігання її втраті води в ґрунті, так і для вилуговування грунту, а також для запобігання фіксації глини в глині. Деякі частини органічної речовини, такі як гумусова кислота, гумінова кислота, низькогумінова кислота, силікат калію, калієвий польовий шпат та інші мінерали, мають ефект розчинення, можна зробити це повільним розкладанням, збільшити викид калію та покращити вміст доступного калію.


4, синергія добрив


У грунті значна кількість запасів мікроелементів, але завдяки антагонізмом елементів, фіксуючим ефектом грунту та хімічною комбінацією певних кислотних радикалів, занадто мало ефективних частин можуть поглинатися рослинами. Органічна речовина та нерозчинні мікроелементи можуть виникати при реакції комплексоутворення для отримання розчинної, легко всмоктується мікроелементними комплексами органічної кислоти, сприяє поглинанню коренів рослин і сприяє поглинанню рослинами поглинаннями мікроелементів від коріння до антенної частини. Передача, з деяких листя на інші листи поширюються.E-mail: info@agronaturetech.com