Головна > Новини > Зміст

Визнання PowerAmino

Jun 21, 2018

PowerAmino - сполучна амінокислота.


Сполучні амінокислоти є рослинною амінокислотою як матриця, що використовує величезну поверхневу активність та адсорбційну здатність, рост рослин та розвиток канадців потребують поживних речовин (азоту, фосфору, калію, заліза, міді, марганцю, цинку, алюмінію, бору тощо) , через щільне і складне утворення органічних сполук.


Колекція ефективності амінокислотних добрив органічних добрив Довгостроковий, стабільний ефект швидкого дії добрив, біологічних добрив та ефективності використання мікроелементів у добривах в цілому дозволяє підібрати елементи живильних речовин грунту, стимулювати ріст коренів, підвищити ефективність фотосинтезу врожаю, сприяти передачі фотосинтетичного продукту, транспортування, поліпшення якості рослин, покращення продуктивності.


У поєднанні з неорганічним добривом синергетичний ефект поживних речовин може бути збільшений, і ефект урожайності збільшується дуже значно. Довгострокове застосування призведе до пористості і розсипання грунту, знизить ступінь консолідації грунту та покращить здатність грунту утримувати добрива та воду. Цей вид добрив може не тільки підтримувати повільний випуск і повне використання великої кількості елементів, але також забезпечити стабільні та довгострокові наслідки мікроелементів. Це може посилити дихання рослин, покращити процес REDOX рослини та сприяти метаболізму рослин. Це може сприяти формуванню фотосинтезу та хлорофілу, активності оксиду, ферментативної активності, проростання насіння, поглинання поживних речовин, росту кореня та фізіологічного та біохімічного процесу, має очевидне просування та активацію. Зокрема, вона більш тісно пов'язана з рослинами, ніж будь-яка інша речовина.

image.png

image.png