Головна > Новини > Зміст

Калій Humate Не токсичний

Nov 02, 2017

Гідроксид калію має печіння на тканинах, які можуть розчиняти білки та утворювати лужні денатуровані білки. Розчин або пил спливають на шкіру, особливо на слизову оболонку, в результаті чого м'які стружки. Чим вище концентрація розчину, тим вища температура, тим сильніший ефект. Бризок у вогонь може не тільки пошкодити роговицю, але також пошкодити глибокі тканини ока.

Найвища допустима концентрація складала 0,5 мг / м. Робота повинна полягати в тому, щоб не доторкатися до шкіри та очей, якщо вона випадково торкнулася, пошкоджені деталі доступні для миття води, потім вологі змащення 5% оцтової кислоти, винної кислоти, соляної кислоти або розчину лимонної кислоти; наприклад, сплеск людського ока, використовують воду або фізіологічний розчин, ретельно повільно промивають 10 ~ 30 хвилин, а потім 2% або 0,5% розчину ропавакаїну новокаїну. Коли операція повинна бути зроблена з міцного робочого одягу, в гумові рукавички, рукави, фартухи, гумові туфлі та інші предмети праці, рука повинна бути покрита нейтральною та гідрофобною маззю.

Заходи щодо гідроксиду калію: звернення до шкіри: негайно видалити забруднений одяг, промити великою кількістю поточної води щонайменше 15 хвилин. Лікування.

Попадання в очі: підніміть повіки негайно і ретельно промийте великою кількістю течучої води або сольового розчину принаймні протягом 15 хвилин. Лікування.

Вдихання: швидко втекти з місця на свіже повітря. Тримайте дихальні шляхи безперешкодно. Якщо дихання важко, дайте кисень. Якщо дихання припиняється, здійснюється негайне штучне дихання. Лікування.

Засмічення: посипати водою, пити молоко або яєчний білок. Лікування.

Метод вогнегасної речовини: використовуйте воду та пісок для збереження, але має запобігти виникненню сплеску води та викликати опіки.

Гідроксид калію для використання та використання

Неорганічна промисловість використовується для виробництва калієвої солі, таких як перманганат калію, нітрит калію, два фосфат калію та інша сировина. У хімічній промисловості використовується мило, мило та калій для миття шампуню м'яким милом, вершками, вершками, шампунем та іншою сировиною. Фармацевтична промисловість використовується для виробництва прогестерону, ваніліну та інших сировинних матеріалів. Промисловість з фарбування використовується для виготовлення меламінних барвників.

Індустрія акумулятора використовується для створення лужних батарей. Використовується як осушувач, сорбент, що використовується для приготування калійного мила, щавлевої кислоти та різної солі, також використовується при гальваніці, гравіруванні, літографії тощо; калій в основному використовується для виробництва сировини, таких як перманганат калію, карбонат калію тощо. У фармацевтичній промисловості для виробництва боргідриду калію, спиронолактону, батилового спирту, прогестерону та тестостерону пропіонату. Для виробництва калійного мила, лужної батареї, косметики у легкій промисловості (такі як крем, крем і шампунь).

У фарбувальній промисловості використовується для виготовлення чорнильних барвників, таких як вата синій РСН тощо. У електрохімічній промисловості він використовується для гальванічного, гравірувального та ін. У текстильній промисловості він використовується для друку, відбілювання та мерсеризації, і використовується як основна сировина для штучних волокон і поліефірних волокон. Крім того, воно також використовується в металургійному агенті з нагрівання та знежиренням шкіри. Основна хімічна сировина, що застосовується в медицині, щоденна хімічна промисловість тощо. Абсорбенти для аналітичних реагентів, реабілітатори омилення, діоксид вуглецю та води, також використовуються в фармацевтичній промисловості.