Головна > Новини > Зміст

Реакція водної реакції калію

Oct 11, 2017

Гідроксид калію (хімічна формула: КОН, кількість: 56.11) білий порошок або луговий твердий матеріал. Гуміт калію Температура плавлення 360 ~ 406 ℃, температура кипіння 1320 ~ 1324 ℃, відносна щільність 2.044g / cm3, температура спалаху 52 ° F, показник заломлення n20 / D1.421, тиск пари 1mmHg (719 ℃) . З сильним лужним і корозійним. Легко поглинає вологу в повітрі і розтоплення, поглинання вуглекислого газу з карбонату калію. Розчинені в 0,6 частинах гарячої води, 0,9 частини холодної води, 3 частини етанолу і 2,5 частини гліцерину. Humate калію Коли розчиняють у воді, спирті або обробляють кислотою, щоб виробляти багато тепла. РН розчину 0,1 моль / л становило 13,5. Середня токсична, половинно смертельна доза (щура, пероральна) 1230 мг / кг. Розчинний у етанолі, Humate калію слабо розчинний у ефірі. Має дуже сильний лужний і корозійний, його природа і каустична сода подібні

1, який використовується як осушувач, абсорбент, для виробництва щавлевої кислоти та різних калій, але також для гальванічних, скульптурних, літографічних та ін.

2, переважно використовується для виробництва сировини, такого як калій, такий як перманганат калію, карбонат калію тощо. У фармацевтичній промисловості калій Humate для виробництва бор калію, спіронолактон, гепаранол, тестостерон пропіонат тощо. У легкій промисловості для виробництва калієвого мила, лужних батарей, косметики (таких як холодний крем, крем і шампунь). У фарбувальній промисловості, для виробництва барвників, таких як зниження синього RSN і так далі. У електрохімічній промисловості, для гальваніки, скульптури і так далі. У текстильній промисловості, для друку та фарбування, відбілювання та мерсеризації калій Humate і велика кількість використовуваних для виготовлення штучних волокон, поліефірних волокон основної сировини. Крім того, він також використовується для металургійних обігрівачів та шкіри знежирення і так далі.

3, хімічна сировина, для медицини, побутової хімії тощо.

4, що використовуються як аналітичні реактиви, омилення реагентів, діоксид вуглецю та вологопоглинач.

5, хімічна промисловість для виробництва миючого мила, шампунь Humate калію, м'яке мило, вершки, холодний крем, шампунь та інша сировина. Фармацевтична промисловість для виробництва прогестерону, ваніліну та інших сировинних матеріалів. Промисловість з фарбування використовується для виготовлення меламінних барвників. Акумуляторна промисловість використовується для створення лужних батарей.

Підготовка електроліту для ртутного електролізу з електролізом діафрагми. Камеру електролізу до графіту (або металу) для анода, ртуті як катода, калію, гумітирующий електроліт хлору газу до процесу сушки хлору, утворення амальгами калію в ртутну камеру. Більшість нереагованих хлориду калію обробляють у розведеному стані і повертають на етап розчинення сировини. Калієва амальгама реагує з водою для отримання гідроксиду калію та водню. Завдяки розчину ртуті з концентрації гідроокису калію від 45% до 50%, можна використовувати як рідкі продукти гідроксиду калію, Humate калію, але також каустичний сод, нагрітий у твердий продукт або виготовлений з продуктів гідроксиду калію.