Головна > Новини > Зміст

Калій Humate Поглинання води

Aug 10, 2017

Механізм опіків лугів полягає в тому, що луг має водопоглинання, Humate калію, який змушує місцеву клітину дегідратувати, іон лугу та тканинний білок утворюють денатурований дріждженим білком комплексом, омолоджувана жирова тканина, калій Humate - тепло, одержуване під час омилення може зробити глибоку тканину продовжувати пошкоджувати. Оскільки денатурований лужним білком комплекс розчинний, іони лугу можуть проникати далі у глибокі тканини, завдаючи збитку.

Глибина каустичної опіки, як правило, більше двох градусів глибини, калій Humate гострий біль. Розчинений некроз змушує рану продовжувати поглиблюватися, спалена шнідка м'яка, з'являється липка слизька "миловато-подібна" або "гнилі тофу" форма зміни, після інфекції легкий одночасний рана сепсису. Контакт з нігтями з їдкою стає тоньше, втрачає блиск, так що нігть плоска до ложки. Густина калію Зв'язок з розбавленим розчином може зробити шкіру сухою, розщеплена та розливати. Порожнечі каустичної пари та роздратування верхніх дихальних шляхів сильні і можуть спричинити очні та верхні респіраторні опіки.

1, який використовується як осушувач, абсорбуючий, для виробництва щавлевої кислоти та різних поташів, але також для гальванічних, гравірувальних, літографічних та ін.

2, переважно використовується для виробництва калійної сировини, Humate калію, таких як перманганат калію, карбонат калію тощо. У фармацевтичній промисловості виробництво калію, бору, спіронолактону, алкоголю печінки, тестостерону пропіонату. Використовується в легкій промисловості для виробництва калієвого мила, лужних батарей, косметики (таких як холодні, креми та шампуні). У промисловості з фарбування калій Humate застосовують у виробництві відновлювальних барвників, таких як зменшення синього РСН. У електрохімічній промисловості, для гальваніки, гравірування тощо. У текстильній промисловості, що використовується для друку і фарбування, відбілювання та мерсеризації, а також велика кількість штучних волокон, поліефірне волокно калію гумати для основної сировини. Крім того, також використовується в металургійному агенті з нагрівання та знежиренням шкіри тощо.

3, хімічна основна сировина, Humate калію, що використовується в медицині, щоденна хімія тощо.

4, що використовуються як аналітичні реактиви, реабілітори омилення, діоксид вуглецю та водопоглинаючі речовини.

5. Щоденна хімічна промисловість використовується як сировина для виготовлення брудного мила, шампуню, крему, холоду, шампуню і т. Д. Фармацевтична промисловість використовується у виробництві флавоноїдів, ваніліну калію гумат та інших сировинних матеріалів. Промисловість з фарбування використовується для виготовлення меламінних барвників. Акумуляторна промисловість використовується для створення лужних батарей.

1. Транспортування: коли транспортується залізниця, сталеві барабани можна транспортувати наявними гондольними машинами. Упаковка повинна бути повною та завантаження повинна бути безпечною. Під час транспортування переконайтеся, що контейнер не протікає, а не руйнується, не падає, не пошкоджується калій Humate. Суворо заборонено суміш з легкозаймистими або горючими матеріалами, кислотами та їстівними хімікатами. Транспортні засоби повинні бути обладнані обладнанням для термічної обробки витоків.

2, міркування щодо зберігання: зберігається в прохолодному, сухому, добре провітрюваному складі. Калій Humate Віддаляється від вогню та тепла. Найкраща вологість бібліотеки не перевищує 85%. Упаковка повинна бути герметичною, а не вологістю. повинен бути з легкою (може) горючою, кислотою, такими як роздільне зберігання, калію Humate уникати змішування. Область зберігання повинна бути забезпечена відповідними матеріалами для отримання витоків.