Головна > Новини > Зміст

Калій Humate Поглинання води

Jun 06, 2017

Humate калію Механізм опіків лугів полягає в тому, що луг має водопоглинання, що призводить до зневоднення місцевих клітин, іон лугу та тканинний білок утворюють денатурований лугом білковий комплекс, калій Humate - омолодження жирової тканини, калій Humate - вироблене тепло під час омилення може зробити глибоку тканину продовжувати пошкоджувати. Оскільки денатурований лужним білком комплекс розчинний, іони лугу можуть проникати далі у глибокі тканини, завдаючи збитку.

Глибина каустичної опіки, як правило, більше двох градусів глибоко, гострий біль. Розчинений некроз змушує рану продовжувати поглиблюватися, спалена шнідка м'яка, з'являється клейкий слизький "мило-подібний" або "гнилий сир", зміна форми після інфекції легка одночасно раневого сепсису. Контакт з нігтями з їдкою стає більш тонким, втрата густини калієм блиску, так що нігть доведеться до ключа. Зв'язок розведеного розчину може зробити шкіру сухою, покритою і розливанням. Порожнечі каустичної пари та роздратування верхніх дихальних шляхів сильні і можуть спричинити очні та верхні респіраторні опіки.

Гідроксид калію (хімічний: Koh, тип: 56.11) білий порошок або луговий твердий матеріал. Точка плавлення 360, температура кипіння 1320, відносна щільність 2,044, температура спалаху 52 ° F, показник заломлення калію Humate N20 de 421, тиск пари 1мм рт. Ст. (719 Шань). Сильний лужний і агресивний. Дуже легко вбирати воду з повітря і поглинати двоокис вуглецю в поташ. Розчинний приблизно в 0,6 гарячої води, 0,9 холодної води, 3 етанолу, 2,5 гліцерину. Велика кількість тепла утворюється при розчиненні у воді, спирті або кислотній обробці. Розчин ph 0 1 Mol L - 13,5. Середня отрута, половина смертельного (щура, рот) 1230м. Розчинний у етанолі, слабо розчинний у ефірі. Humate калію Має дуже міцні лужні та корозійні властивості і схоже на каустичну соду.

1, який використовується як осушувач, абсорбуючий, для виробництва щавлевої кислоти та різних поташів, але також для гальванічних, гравірувальних, літографічних та ін.

2, переважно використовується для виробництва калійних сировинних матеріалів, таких як перманганат калію, карбонат калію тощо. У фармацевтичній промисловості виробництво калію, бору, спіронолактону, алкоголю печінки, тестостерону пропіонату. Використовується в легкій промисловості для виробництва калієвого мила, лужних батарей калію Humate, косметики (таких як холодні, креми та шампуні). У промисловості з фарбування використовують у виробництві відновлювальних барвників, таких як зменшення блакитного РСН. У електрохімічній промисловості, для гальваніки, гравірування тощо. У текстильній промисловості використовується для друку і фарбування, відбілювання та мерсеризації, а також велика кількість штучних волокон, поліефірного волокна. Крім того, також використовується в металургійному агенті з нагрівання та знежиренням шкіри тощо.

3, хімічна основна сировина, що використовується в медицині, щоденна хімія тощо.

4, що використовуються як аналітичні реагенти, реагенти для гасіння калію Humate, діоксид вуглецю та абсорбент вологи.

5. Щоденна хімічна промисловість використовується як сировина для виготовлення брудного мила, шампуню, крему, холоду, шампуню і т. Д. Фармацевтична промисловість використовується у виробництві флавоноїдів, ваніліну та інших сировинних матеріалів. Промисловість з фарбування використовується для виготовлення меламінних барвників. Акумуляторна промисловість використовується для створення лужних батарей.