Головна > Новини > Зміст

Калій Humate Поглинання води

Jul 03, 2017

Механізм руйнування калію Humate Медикаментозний механізм лужного опромінення - це абсорбція лугів, тому дегідратація місцевих клітин, іони луги та тканинні білки з утворенням денатурованих білковими комплексами лугів, омолодження жирної тканини калію Humate, омилення тепла може призвести до того, що глибока тканина продовжує пошкоджуватись. Оскільки денатурований лужним білком комплекс є розчинним, іони лугів можуть додатково проникати у глибокі тканини, завдаючи збитку.

Каустичні опіки, як правило, глибоко в глибині більше двох градусів, жалі сильні. Розчинення рани, щоб продовжувати поглиблювати рану, м'язистого лихоманки, було липким ковзанням "миловими" або "гнилої тофу", подібними змінам, легко ускладненим після інфікування ранового сепсису. Контакт з нігтями з каустичним лугом стане тоншим, густий калій втратить блиск, так що ніготь плоска і навіть ложка. Тонкий розчин може зробити шкіру сухою, розбитою, розливати. Каустична пара на око та роздратування верхніх дихальних шляхів сильна, може спричинити опіки очних і верхніх дихальних шляхів.

Неорганічна промисловість для виробництва калію, така як перманганат калію, нітрит калію, дипокалієводородний фосфат та інша сировина. Калій Humate Nissin використовується як сировина для виготовлення калійного мила, миючого мила, мила шампуню, вершків, крему, шампуню тощо. Фармацевтична промисловість для виробництва прогестерону, ваніліну та інших сировинних матеріалів. Промисловість з фарбування використовується для виготовлення меламінних барвників. Акумуляторна промисловість використовується для створення лужних батарей. Застосовується як осушувач, абсорбуючий, Humate калію для виробництва калійного мила, щавлевої кислоти та різної калієвої солі, а також для гальванічного, різьбового, літографії тощо; в основному використовується для виробництва солі калійної сировини, таких як перманганат калію, карбонат калію. У фармацевтичній промисловості для виробництва бор калію, спиронолактону, гепариту калію гумату, прогестерону та тестостерону пропіонату. У легкій промисловості для виробництва калієвого мила, лужних батарей, косметики (таких як холодний крем, крем і шампунь). У фарбувальній промисловості, для виробництва барвників, таких як зниження синього RSN і так далі. У електрохімічній промисловості, для гальваніки, скульптури і так далі. Калій Humate У текстильній промисловості, для друку та фарбування, відбілювання та мерсеризації, а також велика кількість використовуваних для виготовлення штучних волокон, основної сировини поліефірного волокна. Крім того, він також використовується для металургійних обігрівачів та шкіри знежирення і так далі. Хімічна сировина, для медицини, побутової хімії та ін. ; Використовується як аналітичні реактиви, реабілітори омилення, калій Humate вуглекислого газу та вологопоглиначі, але також для фармацевтичної промисловості.

1, що використовується як осушувач, абсорбент, для виробництва щавлевої кислоти та різноманітного калію, але також для гальванопластики, скульптури, літографії

2, переважно використовується для виробництва сировини, такого як калій, такий як перманганат калію, карбонат калію тощо. У фармацевтичній промисловості для виробництва бору калію, спіронолактону, гепаранолу, тестостерону пропіонату та ін. У легкій промисловості для виробництва калієвого мила, лужних батарей калію Humate, косметики (таких як холодний крем, крем і шампунь). У фарбувальній промисловості калій Humate для виробництва барвників, таких як зменшення синього RSN і так далі. У електрохімічній промисловості, для гальваніки, скульптури і так далі. У текстильній промисловості, для друку і фарбування, відбілювання та мерсеризації, а також велика кількість використовуваних для виготовлення штучних волокон, основної сировини поліефірного волокна. Калій Humate Крім того, він також використовується для металургійних обігрівачів та шкіри знежирення і так далі.

3, хімічна сировина, для медицини, побутової хімії тощо.

4, що використовуються як аналітичні реактиви, омилення реагентів, діоксид вуглецю та вологопоглинач.

5, хімічна промисловість для виробництва миючих мила, мила шампуню, вершків, вершків, вершків, шампунів та інших сировинних матеріалів. Фармацевтична промисловість для виробництва прогестерону, ваніліну та інших сировинних матеріалів. Промисловість з фарбування використовується для виготовлення меламінних барвників. Акумуляторна промисловість використовується для створення лужних батарей.