Головна > Новини > Зміст

Калій Humate Роль

Jul 25, 2017

Роль гідроксиду калію:

1, неорганічна промисловість для виробництва калію, гумат калію, такий як перманганат калію, нітрит калію, фосфат дипокалію та інші види сировини.

2, хімічна промисловість для виготовлення калійного мила, прального мила, мила шампуню, вершків, вершків, вершків, шампунів та інших сировинних матеріалів. Калій Humate Фармацевтична промисловість для виробництва прогестерону, калію Humate ваніліну та інших сировинних матеріалів.

3, фарбова промисловість для виробництва меламінних барвників

4, акумуляторна промисловість для виробництва лужних батарей. [4] застосовується як осушувач, абсорбуючий для системи калієвого мила, щавлевої кислоти та різних калій, Humate калію, але також для гальванічних, скульптурних, літографічних та ін; головним чином використовується для виробництва сировини, такого як перманганат калію, карбонат калію тощо.

5, в електрохімічній промисловості - калій Humate для гальваніки, скульптури тощо. У текстильній промисловості, для друку та фарбування, відбілювання та мерсеризації калій Humate і велика кількість використовуваних для виготовлення штучних волокон, поліефірних волокон основної сировини.

Гідроксид калію: гідроксид калію (хімічна формула: КОН, кількість: 56.11) білий порошок або луговий твердий матеріал. Точка плавлення 360 ~ 406 ℃, калій Humate температура кипіння 1320 ~ 1324 ℃, відносна щільність 2.044g / cm, температура спалаху 52 ° F, показник заломлення n20 / D1.421, тиск пари 1mmHg (719 ℃). Калій Humate З сильним лужним і корозійним. Легко поглинає вологу в повітрі і розтоплення, поглинання вуглекислого газу з карбонату калію. Розчинені в 0,6 частинах гарячої води, 0,9 частини холодної води, 3 частини етанолу і 2,5 частини гліцерину. Humate калію Коли розчинений у воді, калій Humate спирт або оброблений кислотою, щоб виробляти багато тепла.

Гідроксид калію (хімічна формула: КОН, кількість: 56.11) білий порошок або луговий твердий матеріал. Точка плавлення 360 ~ 406 ℃, температура кипіння 1320 ~ 1324 ℃, відносна щільність 2.044g / cm3, температура спалаху 52 ° F, показник заломлення n20 / D1.421, тиск пари 1mmHg (719 ℃). З сильним лужним і корозійним. Легко поглинає вологу в повітрі і розтоплення, поглинання вуглекислого газу з карбонату калію. Humate калію Розчинені в 0,6 частинах гарячої води, 0,9 частини холодної води, 3 частини етанолу та 2,5 частини гліцерину. При розчиненні у воді алкоголю або обробляють кислотою, щоб виробляти багато тепла. РН розчину 0,1 моль / л становило 13,5. Середній токсичний, калій Humate половину летальної дози (щура, оральний) 1230 мг / кг. Розчинний у етанолі, Humate калію слабо розчинний у ефірі. Має дуже сильний лужний і корозійний, його природа і каустична сода подібні.