Головна > Новини > Зміст

Калій Humate Принципи та результати випробувань

Sep 29, 2017

По-перше, твердий витік гідроксиду калію з надлишкової обробки ізоляції витоку зараженої області, оточений попереджувальними знаками, рекомендується, щоб аварійні службовці носили протигаз, калію Humate носили хімічний захисний одяг. Не контактуйте безпосередньо з розливом чистою чистою лопатою, зібраною в чистих, чистих, захищених контейнерах, з невеликою кількістю доданої води, відкоригованими до нейтральних, калію Humate, а потім у стічні води. Ви також можете прополоскати з великою кількістю води та розвести воду в каналізаційну систему. Такі, як велика кількість витоків, зібраних після утилізації або безбарвного утилізації.

По-друге, захисні заходи Захист органів дихання: при необхідності носити захисні маски.

Захисна одяг: робочий одяг (антикорозійні матеріали). Захист рук: одягніть гумові рукавички. Інше: після роботи, душова одягання. Зверніть увагу на особисту гігієну.

По-третє, вживає першу допомогу. Твердий гідроксид калію. Контакт зі шкірою: негайно промити водою протягом щонайменше 15 хвилин. Якщо є опіки, медикаментозне лікування. Humate калію. Попадання в очі. Негайно підніміть повіку, промийте проточною водою або фізіологічним розчином щонайменше протягом 15 хвилин. Або промити 3% розчином борної кислоти. Лікування. Вдихання: швидко з місця на свіжому повітрі. При необхідності штучне дихання. Лікування. Калій Humate Поглинання: Негайно прополоскати, коли пацієнт не розраховує, орально розбавляючи оцет або лимонний сік.

Гідроксид калію, як хімічного добрий матеріал, широко використовується в промисловій, хімічній та інших галузях виробництва, то знання цього продукту, ми розуміємо, скільки, наступна стаття для всіх, щоб пояснити цей матеріал. Тестування принципів та результатів.

Принцип: грамнегативні бактерії в клітинній стінці у розведеному лужному розчині легко розриваються, звільняють спіралі нерозривної ДНК, так що суспензія гідроксиду калію демонструє липку, Humaate калію може бути використаний в ізоляційному кільці, щоб витягнути липкий дріт і грампозитивні бактерії Таких змін у розведеному лужному розчині немає.

Метод: Візьміть по 1 краплі 40 г / л водного розчину гідроксиду калію (свіжа підготовка) на чистому склі, трохи візьміть свіжу колонію, перемішайте та змішайте з водним розчином гідроксиду калію, Humate калію та кожні кілька секунд, щоб згадати про інокуляцію, калій Здивовуйте, чи витягніть липкий дріт.

Результати: інокуляція з інокуляційним кільцем була позитивною, проте суспензія була негативною.

Застосування: в основному використовується для грамнегативних бактерій і легко очищає ідентифікацію грампозитивних бактерій. Більшість грамнегативних бактерій в 5-10 секунд в межах позитивної реакції, а деякі - від 30 до 45 с, Pseudomonas, Lactobacillus, Flavobacterium, Alcaligenes, Moraxella і більшість позитивних в 10, Acinetobacter, калій Humate Moraxella повільно відповів, більшість штам у 60-х роках позитивний, а грампозитивні бактерії після 60-х років залишаються негативними.