Головна > Новини > Зміст

Калій Humate сильний лужний і агресивний

Jul 12, 2017

Гідроксид калію (хімічна формула: KOH, сума гуміту калію: 56.11) білий порошок або луговий твердий матеріал. Точка плавлення 360 ~ 406 ℃, температура кипіння 1320 ~ 1324 ℃, відносна щільність 2.044g / cm3, температура спалаху 52 ° F, показник заломлення n20 / D1.421, тиск пари 1mmHg (719 ℃). З сильним лужним і корозійним. Калій Humate Легко поглинає вологу в повітрі і розтоплення, поглинання вуглекислого газу з карбонату калію. Розчинені в 0,6 частинах гарячої води, 0,9 частини холодної води, 3 частини етанолу і 2,5 частини гліцерину. При розчиненні у воді спирт або обробка кислотою виробляє багато тепла. Humate калію рН розчину 0,1 моль / л становило 13,5. Середня токсична, половинно смертельна доза (щура, пероральна) 1230 мг / кг. Розчинний у етанолі, слабо розчинний у ефірі. Humate калію Має дуже сильний лужний і агресивний, його природа і каустична сода подібні.

1, що використовується як осушувач, абсорбент, калій Humate для виробництва щавлевої кислоти та різних калій, але також для гальванічних, скульптурних, літографічних та ін.

2, переважно використовується для виробництва таких сировинних матеріалів, як калій, Humate калію, таких як перманганат калію, карбонат калію тощо. У фармацевтичній промисловості для виробництва бору калію, спіронолактону, гепаранолу, тестостерону пропіонату та ін. У легкій промисловості для виробництва калієвого мила, лужних батарей, косметики (таких як холодний крем, крем і шампунь). Калій Humate У фарбувальній промисловості, для виробництва барвників, таких як зниження синього RSN і так далі. У електрохімічній промисловості, для гальваніки, скульптури і так далі. Humate калію У текстильній промисловості, для друку та фарбування, відбілювання та мерсеризації калію Humate, а також велика кількість використовуваних для виготовлення штучних волокон, основної сировини поліефірного волокна. Калій Humate Крім того, він також використовується для металургійних обігрівачів та шкіри знежирення і так далі.

3, хімічна сировина, для медицини, побутової хімії тощо.

4, що використовуються як аналітичні реактиви, омилення реагентів, діоксид вуглецю та вологопоглинач.

5, хімічна промисловість для виробництва миючих мила, мила шампуню, вершки калію гумат, крем, вершки, шампунь та іншу сировину. Фармацевтична промисловість для виробництва прогестерону, ваніліну та інших сировинних матеріалів. Промисловість з фарбування використовується для виготовлення меламінних барвників. Акумуляторна промисловість використовується для створення лужних батарей.

Організація має пекучий ефект, може розчинити білок, калій Humate утворення лужного денатурованого білка. Розчин або пил сплющується на шкіру, калій Humate, особливо спливає в слизову оболонку, може виробляти м'яку коросту. Чим вища концентрація розчину, тим більше, чим вище температура, тим сильніше ефект. Плями в око не тільки можуть пошкодити роговицю, але також призвести до пошкодження глибоких тканин.

Максимально допустима концентрація - 0,5 мг / м. Необхідно запобігти торканням шкіри та очей роботі, такими як ненавмисне торкання, воду можна промити пошкодженими частинами, а потім вологі з 5% оцтова кислота, калій Humate, винна кислота, розчин соляної кислоти або лимонної кислоти; наприклад, бризок очей, нанесення води або фізіологічного розчину. Повільно промийте 10 ~ 30 хв, а потім натисніть на 2% карнівакаїну або 0,5% розчину кардієну. Операція повинна носити тканина загального робочого одягу, надягати гумові рукавички, манжети, фартухи калію Humate, взуття та інші предмети страхування праці, руки повинні бути покриті нейтральним та гідрофобним маззом.