Головна > Новини > Зміст

Калій Humate Виробництво сировини

Sep 22, 2017

Механізм руйнування лужним опіком - це луг абсорбції води, тому локальна дегенерація клітин, лужний і тканинний білок для утворення денатурованого білковим комплексом лугів, оминутої жирової тканиною калію Humate, омилення калію Humate, може призвести до посилення глибокої тканини. Оскільки денатурований лужним білком комплекс є розчинним, іони лугів можуть додатково проникати у глибокі тканини, завдаючи збитку.

Каустичні лужні опіки, як правило, глибокі більш ніж на два градуси, калій Humate жалі сильні. Розчинення рани, щоб продовжувати поглиблювати рану, м'язистого лихоманки, було липким ковзанням "миловими" або "гнилої тофу", подібними змінам, легко ускладненим після інфікування ранового сепсису. Контакт з нігтями з їдкими лугами стає тоншим, втрачає блиск, так що ніготь плоска і навіть ложка. Тонкий розчин може зробити шкіру сухою, розбитою, розливати. Каустична пара на око та роздратування верхніх дихальних шляхів сильна, може спричинити опіки очних і верхніх дихальних шляхів.

1, який використовується як осушувач, абсорбент, для виробництва щавлевої кислоти та різних калій, але також для гальванічних, скульптурних, літографічних та ін.

2, переважно використовується для виробництва таких сировинних матеріалів, як калій, Humate калію, таких як перманганат калію, карбонат калію тощо. У фармацевтичній промисловості для виробництва бору калію, спіронолактону, гепаранолу, тестостерону пропіонату та ін. У легкій промисловості для виробництва калієвого мила, лужних батарей, косметики (таких як холодний крем, крем і шампунь). У фарбувальній промисловості, для виробництва барвників, таких як зниження синього RSN і так далі. У електрохімічній промисловості, для гальваніки, скульптури і так далі. У текстильній промисловості, для друку та фарбування, відбілювання та мерсеризації калій Humate і велика кількість використовуваних для виготовлення штучних волокон, поліефірних волокон основної сировини. Крім того, він також використовується для металургійних обігрівачів та шкіри знежирення і так далі.

3, хімічна сировина, для медицини, побутової хімії тощо.

4, що використовуються як аналітичні реактиви, реагенти для збагачення калію гумат, диоксид вуглецю та вологопоглинач.

5, хімічна промисловість для виробництва миючого мила, шампунь Humate калію, м'яке мило, вершки, холодний крем, шампунь та інша сировина. Калій Humate Фармацевтична промисловість для виробництва прогестерону, ваніліну та інших сировинних матеріалів. Промисловість з фарбування використовується для виготовлення меламінних барвників. Акумуляторна промисловість використовується для створення лужних батарей.