Головна > Новини > Зміст

Підготовка калію Humate вогнетривкої рідини

Sep 11, 2017

Гідроксид калію Використання цього продукту є більш поширеним, специфічне застосування вартості хімічної промисловості є високим, то застосування цього продукту багато, ми знаємо, скільки?

Спосіб одержання вогнетривкої рідини: у реакційній посудині додано 8 кг гранульованого гідроксиду калію, 7 кг порошкоподібного карбонату натрію (кальцинована сода) (вироблено Asahi Glass Co., Ltd.) та 30 кг силіциду металу, а потім 60 Л води. У якому почалася природна реакція, з дна гідроксиду калію починає сильно реагувати, в реакційному резервуарі з нижньої сторони до верхньої сторони конвекції.

Коли температура реакції природно зростає, температура реакції знаходиться в діапазоні від 80 до 90 ° С, а стан активності є найбільш активним. Температура реакції не перевищує 92 ° С. Реакція закінчується приблизно через 10 год, відокремлюючи тверду речовину, і можна отримати приблизно 48 л (близько 70 кг) вогнетривкого розчину. Залишок твердої речовини - силіцидний металевий блок, якщо його промити водою, залишивши близько 22 кг силіцидних блоків металу. У цьому осадженому блоці силіциду металів додавали блок силіциду металу приблизно 8 кг і до другої реакції додавали 30 кг силіциду металу.

У такий же спосіб, як і в першій реакції, до реакційної посудини додавали 8 кг гранульованого гідроксиду калію та 7 кг порошкоподібного карбонату натрію (кальцинована сода) (далі Asahi Glass Co., Ltd.), після чого послідовно додавали 22 кг силіцидного металевого блоку металу та 8 кг нових силіцидних блоків металу, після чого додають 60 л води, щоб розпочати друге приготування тугоплавкої реакції.

У приготуванні згідно з першим додаванням гранульованого гідроксиду калію, а потім додаванням порошкоподібного карбонату натрію (содової золи), потім додайте блок силіциду металу, а потім додайте воду в порядку додавання, починаючи з дна гідроксиду калію реакція може бути сформована вгору і вниз активною реакцією конвекції, яка готує кращі показники вогнетривкої рідини.

У даній роботі ми можемо загалом зрозуміти спосіб приготування такого вогнетривкого адгезиву гідроксиду калію, і цей препарат можна наносити на товстий картон, пінополістирол та іншу пластину, що готується з рами холодної якості, корпусу телевізора, упаковки та столів, стільців та кухні посуд, сподіваюся, що вміст тексту допоможе вам допомогти.

Гідроксид калію, як хімічного добрий матеріал, широко використовується в промисловій, хімічній та інших галузях виробництва, то знання цього продукту, ми розуміємо, скільки, наступна стаття для всіх, щоб пояснити цей матеріал. Тестування принципів та результатів.

Принцип: грамнегативні бактерії в клітинній стінці у розведеному лужному розчині легко розриваються, звільняють спіралі нерозривної ДНК, так що суспензія гідроксиду калію, яка має липку форму, може використовуватися в ізоляційному кільці, щоб витягнути липкий дріт і грампозитивні бактерії Такої зміни в розведеному лужному розчині немає.

Метод: Візьміть по 1 краплі 40 г / л водного розчину гідроксиду калію (свіжа підготовка) на чистому склі, трохи візьміть свіжу колонію, перемішайте та змішайте з водним розчином гідроксиду калію, а потім через кожні кілька секунд, щоб згадати про інокуляції, витягніть липкий дріт.

Результати: інокуляція з інокуляційним кільцем була позитивною, проте суспензія була негативною.

Застосування: в основному використовується для грамнегативних бактерій та легко очищає ідентифікацію грампозитивних бактерій. Більшість грамнегативних бактерій протягом 5 ~ 10 секунд в межах позитивної реакції, а деякі вимагають 30-45 с, Pseudomonas, Lactobacillus, Flavobacterium, Alcaligenes, Moraxella і більшість позитивних в 10, Acinetobacter, Moraxella повільно відповів, більшість штамів у 60-х роках позитивні і грампозитивні бактерії після 60-х років залишаються негативними.