Головна > Новини > Зміст

Запобіжні заходи калію Humate на упаковці

Sep 04, 2017

1, транспорт Примітка: залізничний транспорт, барабан може бути використаний для транспортування автомобіля. Упаковка повинна бути повною, а навантаження має бути безпечним. Під час транспортування переконайтеся, що контейнер не протікає, не обвалюйтесь, не падайте, не пошкодьте. Заборонено змішувати легкозаймисті або горючі речовини, кислоти та їстівні хімікати. Транспортні засоби повинні бути оснащені аварійним поводженням з витоками.

2, зберігання Примітка: зберігається в прохолодному, сухому, добре провітрюваному складі. Далеко від вогню, тепла. Вологість у духовці переважно не перевищує 85%. Упаковка повинна бути герметичною, а не вологою. Має бути легким (може) паливо, кислота та інше окреме зберігання, щоб уникнути змішаного зберігання. Область зберігання повинна бути обладнана відповідними матеріалами, що містять розлиття.

3, метод упаковки: тверде тіло може бути завантажене в сталевий барабан із товщиною 0,5 мм у герметичному стані, вага нетто не більше 100 кг на барель; поліетиленові пакети або два шари крафт-паперових мішків поза повним отвором або у відкритому сталевому барабані; Пластмасові пляшки або олов'яні сталеві барабани (банки) за межами коробки для підлоги, коробка з ДВП або фанерна коробка; олов'яні тонкі сталеві барабани (банки), металеві відра (банки), пластикові пляшки або металеві шланги за межами гофротари.

Гідроксид калію (хімічна формула: КОН, кількість: 56.11) білий порошок або луговий твердий матеріал. З сильним лужним і корозійним. Точка плавлення 360 ~ 406 ℃, температура кипіння 1320 ~ 1324 ℃, відносна щільність 2.044g / cm3, температура спалаху 52 ° F, показник заломлення n20 / D1.421, тиск пари 1mmHg (719 ℃). Розчинний у воді, етанол, слабо розчинний у ефірі. Легко поглинає вологу в повітрі і розтоплення, поглинання вуглекислого газу з карбонату калію. При розчиненні у воді спирт або обробка кислотою виробляє багато тепла. РН розчину 0,1 моль / л становило 13,5. (Без води). Поміркована токсична, напівтояльна доза (щура, оральний)