Головна > Новини > Зміст

Калій Humate частіше

Oct 19, 2017

Гідроксид калію Використання цього продукту є більш поширеним, калій Humate специфічне застосування значення хімічної промисловості є високим, то застосування цього продукту багато, калій Humate ми знаємо, скільки? Наступна стаття для кожного, хто розповість про підготовку вогнетривкого адгезиву гідроксиду калію, ми збираємось разом, щоб дізнатись про це.

Спосіб одержання вогнетривкої рідини: у реакційній посудині додано 8 кг гранульованого гідроксиду калію, 7 кг порошкоподібного карбонату натрію (кальцинована сода) (вироблено Asahi Glass Co., Ltd.) та 30 кг силіциду металу, а потім 60 Л води. У якому почалася природна реакція, гуміт калію з дна гідроксиду калію почав сильно реагувати в реакційному баці з нижньої сторони до верхньої сторони конвекції.

Коли температура реакції природно зростає, калій Humate температура реакції знаходиться в діапазоні від 80 до 90 ° C, а стан реакції є найбільш активним. Температура реакції не перевищує 92 ° С. Реакція закінчується приблизно через 10 год, відокремлюючи тверду речовину, і можна отримати приблизно 48 л (близько 70 кг) вогнетривкого розчину. Залишок твердої речовини - силіцидний металевий блок, якщо його промити водою, залишивши близько 22 кг силіцидних блоків металу. Humate калію В цьому осадженому блоці силіциду металів додавали блок силіциду металу приблизно 8 кг і до другої реакції додавали 30 кг силіциду металу.

У такий же спосіб, як і в першій реакції, до реакційної посудини додавали 8 кг гранульованого гідроксиду калію та 7 кг порошкоподібного карбонату натрію (кальцинована сода) (далі Asahi Glass Co., Ltd.), після чого послідовно додавали 22 кг силіцидного металевого блоку металу І 8 кг нових силіцидних блоків металу, Humate калію, після чого додають 60 л води, щоб розпочати другу підготовку вогнетривкої реакції.

У приготуванні відповідно до першого додавання гранульованого гідроксиду калію, а потім додати порошкоподібний карбонат натрію (содовий золик), потім додати блок силіциду металу, Humate калію, а потім додати воду в порядку додавання, починаючи з нижньої частини Реакція гідроксиду калію може бути сформована вгору і вниз активною реакцією конвекції, яка готує кращу продуктивність вогнетривкої рідини.

Міцність очищення гідроксиду твердого калію Я вважаю, що ми чули, цей продукт багато в чому має дуже хороше застосування, щоб полегшити розуміння кожного, калій Humate краще розуміння цього продукту, наступний Xiaobian спеціально для всіх, щоб представити наступний Твердий гідроксид калію до опір жиру, ми збираємося разом, щоб дізнатись про це.

1, перша підготовка 85г води в бак для знежирення, калій Humate в подальшому, потім 21 г твердого гідроксиду калію, 25 г сульфату натрію, 5 г натрію глюконату, 2 г натрію альгінату додають до обезжирюючої води, перемішуючи до розплаву;

2, в іншому пластмасовому відро при введенні 50 г води та 3 г добавок А і 2 г добавок В в бочку з перемішуванням 5-10 хв, так, щоб він повністю плавиться, від налитого в бак калію Humate і залишиться 37 г води влита в один, тобто втрата агента знежирення в кімнатній температурі;

3, поява загального вигляду олії, калію Humate саме в цьому знежиржувальному агенті заспокоюють приблизно 10 хвилин, щоб досягти задоволення від знежирення ефекту; калій Humate знежирює роки насправді на додаток до нафти та води після промивання поверхневої водяної плівки заготовок був середня кількість плівки для води. Єдина специфікація для знежирення призначена для найкращого часу для видалення заготовки.