Головна > Новини > Зміст

Ефект Humate калію

Aug 02, 2017

Механізм руйнування лужним опіком - це луг абсорбції води, Humate калію, так що дегідратація місцевих клітин, лугів та тканинних білків для утворення денатурованого білковим комплексом лугів, омолодження жирової тканини, омилення тепла може призвести до того, що глибока тканина продовжувати пошкоджуватись. Humate калію Оскільки денатурований лугом білковий комплекс є розчинним, іони лугу можуть додатково проникати в глибокі тканини, завдаючи збитку.

Каустичні опіки, як правило, глибоко в глибині більше двох градусів, жалі сильні. Розчинення рани, щоб продовжувати поглиблювати рану, скарб м'який, калій Humate був липким ковзанням "миловими" або "гнилої тофу" -подібними змінами, легко ускладненими після інфікування ранового сепсису. Контакт з нігтями з їдкими лугами стає тоншим, втрачає блиск, так що ніготь плоска і навіть ложка. Калій Humate Тонкий розчин може зробити шкіру сухою, розбити, розливати. Каустична пара на око та роздратування верхніх дихальних шляхів сильна, може спричинити опіки очних і верхніх дихальних шляхів.

1, що використовується як осушувач, абсорбент, калій Humate для виробництва щавлевої кислоти та різних калій, але також для гальванічних, скульптурних, літографічних та ін.

2, переважно використовується для виробництва сировини, такого як калій, такий як перманганат калію, карбонат калію тощо. У фармацевтичній промисловості калій Humate для виробництва бор калію, спіронолактон, гепаранол, тестостерон пропіонат тощо. У легкій промисловості для виробництва калієвого мила, лужних батарей, косметики (таких як холодний крем, крем і шампунь). Humate калію У фарбувальній промисловості для виробництва відновлювальних барвників, таких як зменшення синього РСН тощо. У електрохімічній промисловості, для гальваніки, скульптури і так далі. У текстильній промисловості, для друку і фарбування, відбілювання та мерсеризації, а також велика кількість використовуваних для виготовлення штучних волокон, основної сировини поліефірного волокна. Крім того, калій Humate також використовується для металургійних обігрівачів та шкіри знежирення тощо.

3, хімічна сировина, для медицини, побутової хімії тощо.

4, що використовуються як аналітичні реактиви, реагенти для омилення, калій Humate діоксид вуглецю та вологопоглинач.

5, хімічна промисловість для виробництва миючих мила, мила шампунів, вершків, вершків, крему Humate калію, шампуню та іншої сировини. Фармацевтична промисловість для виробництва прогестерону, ваніліну та інших сировинних матеріалів. Промисловість з фарбування використовується для виготовлення меламінних барвників. Акумуляторна промисловість використовується для створення лужних батарей

Організація має пекучий ефект, може розчинити білок, утворення лужного денатурованого білка. Різке або пил сплющене на шкіру, особливо сплющене в слизову оболонку, може виробляти м'яку коросту. Чим вище концентрація розчину, тим вище температура, тим сильніше ефект. Калій Humate. Потрапляючи в очі, він може не тільки пошкодити роговицю, але також призвести до пошкодження глибоких тканин.

Максимально допустима концентрація - 0,5 мг / м. Роботи слід уникати доторкатися до шкіри та очей, наприклад, випадково торкатися, можна використовувати воду для змивання пошкоджених частин, калію Humate, а потім вологий з 5% оцтовою кислотою, винною кислотою, розчином соляної кислоти або лимонної кислоти; наприклад, бризок очей, нанесення води або фізіологічного розчину. Повільно промийте 10 ~ 30 хв, а потім натисніть на 2% карнівакаїну або 0,5% розчину кардієну. Роботу слід носити міцною тканиною, виконаною з уніформа, рукавички каучуку Humate з гумовими рукавичками, манжети, фартухи, взуття та інші предмети страхування праці, руки повинні бути покриті нейтральною та гідрофобною маззю.