Головна > Новини > Зміст

Ефект Humate калію

Oct 26, 2017

Основні види використання гідроксиду калію: неорганічна промисловість використовується як сировина для виробництва калійних солей, таких як фосфат водню, два калію тощо. Хімічна промисловість, що використовується для виробництва мила, мила та калію, миють шампунь, м'яке мило, крем , кремом, шампунем та іншою сировиною. Фармацевтична промисловість використовується для виготовлення ваніліну та інших сировинних матеріалів. Барвник використовується для фарбування. Акумуляторна промисловість використовується для виробництва лужних батарей.

Гідроксид калію використовується як осушувач, сорбент, застосовується для приготування калійного мила, щавлевої кислоти та різної солі, також використовується при гальванічному, гравіруванні, літографії тощо; калій в основному використовується для виробництва сировини, такого як карбонат калію тощо. У фармацевтичній промисловості для виробництва боргідриду калію, спиронолактону, батилового спирту та тестостерону пропіонату. Для виробництва калійного мила, лужної батареї, косметики у легкій промисловості (такі як крем, крем і шампунь). У фарбувальній промисловості використовується у виробництві зменшених барвників, таких як синій, РСН тощо.

Гідроксид калію використовується в електрохімічній промисловості для гальванопластики, гравірування тощо. У текстильній промисловості застосовують для друку та фарбування, відбілювання та мерсеризації, і широко використовуються як основна сировина для виготовлення синтетичних волокон та поліефірних волокон. Крім того, воно також використовується в металургійній промисловості, теплоізоляційному агенті та знежиренням шкіри. Хімічна основна сировина, що використовується в медицині, щоденна хімічна промисловість тощо. Абсорбент використовується як аналітичний реагент, реагент для замаху окису вуглецю та вологи, а також у фармацевтичній промисловості.

Яка роль гідроксиду калію?

1 гідроксид калію, який використовується як осушувач і абсорбент для щавлевої кислоти та різних калійних солей, але також для гальванічної обробки, скульптури, шиїна тощо.

2, переважно використовується для виробництва калію сировиною, такими як перманганат калію, карбонат калію тощо. У фармацевтичній промисловості для виробництва боргідриду калію, спиронолактону, батилового спирту, тестостерону пропіонату. Для виробництва калійного мила, лужної батареї, косметики у легкій промисловості (такі як крем, крем і шампунь). У промисловості з фарбування застосовують у виробництві скорочених барвників, таких як синій, РСН тощо. У електрохімічній промисловості застосовують при гальваніці, гравіруванні тощо. У текстильній промисловості застосовують у друці та фарбуванні, відбілюванні та мерсеризації , і широко використовується як основна сировина для виготовлення синтетичних волокон і поліефірних волокон. Крім того, воно також використовується в металургійній промисловості, теплоізоляційному агенті та знежиренням шкіри.

3. Основна хімічна сировина, що використовується в медицині, щоденна хімічна промисловість тощо.

4. Використовується як абсорбент для аналітичних реагентів, реабілітувань омилення, двоокису вуглецю та води.

5, щоденна хімічна промисловість використовувала мило, шампунь та промивне м'яке мило, вершки, вершки, шампунь та іншу сировину. Фармацевтична промисловість використовується для виробництва прогестерону, ваніліну та інших сировинних матеріалів. Барвна промисловість використовується при виготовленні меламінних барвників. Акумуляторна промисловість використовується для виробництва лужних батарей.