Головна > Новини > Зміст

Аналіз вмісту калію Humate

Oct 18, 2017

У аналітичній хімії в гідроксиді натрію та гідроксиді калію часто використовують взаємозамінно. Але деякі додатки вони не можуть змінити. Такий як водневий генератор, вказаний з гідроксидом калію. Медичний натрієва лайма, зазначена з гідроксидом натрію. Гидроксид натрію гігроскопічний, ніж гідроксид калію, є сильним, тому гідроксид калію широко використовується при хімічному аналізі. Точно так само, якщо ви використовуєте його як осушувач з гідроксидом натрію. Наприклад, якщо ви кажете, що медичний натрієва лайма, вказана з гідроксидом натрію. Але два з натрію гідроксиду дешевше, коли він може замінити гідроксид натрію.

Обидва вони сильно корозійні і не повинні контактувати з металевими контейнерами, вони повинні бути запечатані та збережені. Між ними немає різниці.

Фізичні властивості гідроксиду натрію:

Одиночний продукт - безбарвний прозорий кришталь, відносна густина 2 130, температура плавлення становить 318,4 ℃. Точка кипіння 1390 ℃. Каустичний содовий ринок - тверда і рідка 2: чиста біла тверда каустична сода, блоки, лист, стрижень, гранульована, дуже крихка. Чиста рідка каустична сода - це безбарвна прозора рідина. Тверда каустична сода має сильну гігроскопічність. Вона розчинна у воді, і коли вона розчинена, вона дуже лугова і має жирне відчуття. Розчинний у етанолі та гліцерині; Не розчиняється в ацетоні та ефірі. Це дуже корозійне і має корозійний вплив на клітковину, шкіру, скло та кераміку. Реакція демурації з хлором, бромом, йодом та іншими галогенами; Сіль і вода утворюються з нейтралізації кислот.

Фізичні властивості гідроксиду калію:

Білий ромбічний кришталь, промислова продукція - біла або світло-сіра, або клубова. Відносна щільність 2,044 (20 ℃), температура плавлення становить 360,4 ℃. Точка кипіння 1320 ~ 1324 ℃. Розчинний у воді, розчиняється при виході великої кількості розчину спеки, сильного водопоглинання, може поглинати вологу в повітрі і розчинятися, а поступово поглинати діоксид вуглецю в калій. Розчинний у етанолі, слабо розчинний у ефірі. Сильні лужні та корозійні властивості, схожі на властивості каустичної соди.

Аналіз вмісту: точний зазначений зразок становить близько 1,5 г, розчиняється в 40 мл нової кип'яточної та охолоджуючої води, холодної до 15 ℃, з розчином фенолфталеїну (TS-167) декількома краплями з титруванням 1 моль / л. Коли пісок зникає, записуйте кількість споживаної кислоти, додайте тестовий розчин метил-оранжевого кольору (TS-148) і продовжуйте титрувати, доки рожевий не буде постійним. Запишіть загальний обсяг кислот, необхідних для титрування. Кожний Ml 1моль / л сірчаної кислоти дорівнює 56.11 мг загальної лужності (КОН).