Головна > Новини > Зміст

Калій Humate чистота

Oct 27, 2017

По-перше, твердий витік гідроксиду калію з надлишкової обробки ізоляції витоку зараженої області, оточений попереджувальними знаками, рекомендується, щоб аварійні службовці носили протигаз, калію Humate носили хімічний захисний одяг. Не контактуйте безпосередньо з розливом чистою чистою лопатою, зібраною в чистих, чистих, захищених контейнерах, з невеликою кількістю доданої води, відкоригованими до нейтральних, калію Humate, а потім у стічні води. Ви також можете прополоскати з великою кількістю води та розвести воду в каналізаційну систему. Такі, як велика кількість витоків, зібраних після утилізації або безбарвного утилізації.

По-друге, захисні заходи Захист органів дихання: при необхідності носити захисні маски.

Захисна одяг: робочий одяг (антикорозійні матеріали). Захист рук: одягніть гумові рукавички. Інше: після роботи, душова одягання. Зверніть увагу на особисту гігієну.

По-третє, вживає першу допомогу. Твердий гідроксид калію. Контакт зі шкірою: негайно промити водою протягом щонайменше 15 хвилин. Якщо є опіки, медикаментозне лікування. Humate калію. Попадання в очі. Негайно підніміть повіку, промийте білою водою або фізіологічним розчином щонайменше 15 хвилин. Або промити 3% розчином борної кислоти. Лікування. Вдихання: швидко з місця на свіжому повітрі. При необхідності калію Humate штучне дихання. Лікування. Засмічення: Негайно промити, коли пацієнт не розраховує, орально розвести оцет або лимонний сік.

Міцність очищення гідроксиду твердого калію Я вважаю, що ми чули, цей продукт багато в чому має дуже хороше застосування, щоб полегшити розуміння кожного, калій Humate краще розуміння цього продукту, наступний Xiaobian спеціально для всіх, щоб представити наступний Твердий гідроксид калію до опір жиру, ми збираємося разом, щоб дізнатись про це.

1, перша підготовка 85г води в бак для знежирення, калій Humate в подальшому, потім 21 г твердого гідроксиду калію, 25 г сульфату натрію, 5 г натрію глюконату, 2 г натрію альгінату додають до обезжирюючої води, перемішуючи до розплаву;

2, в іншому пластмасовому відро при введенні 50 г води та 3 г добавок А і 2 г добавок В в бочку з перемішуванням 5-10 хв, так, щоб він повністю плавиться, від налитого в бак калію Humate і залишиться 37 г води влита в один, тобто втрата агента знежирення в кімнатній температурі;

3, поява загального вигляду олії, калію Humate саме в цьому знежиржувальному агенті замочують приблизно 10 хвилин, щоб досягти задоволення від знежирення ефекту, знежирення років насправді на додаток до нафти та води після промивання поверхні заготовок водна плівка була середньою від водної плівки Єдина специфікація для знежирення призначена для найкращого часу для видалення заготівлі.

Для конфігурації агента для знежирення гідроксиду калію ви знаєте, що цей продукт може бути використаний як чистий водяний засіб, можна управляти його гідроксидом для контролю вологи ph, Humate калію, але гідроксид цього продукту також може бути використаний для знежирення Агент, калій Humate його використання дуже популярне, за участю хімічної промисловості в різних галузях, в сільському господарстві, виробництво було популяризовано.