Головна > Новини > Зміст

Калій Humate лужний і корозійний

Jun 20, 2017

Гідроксид калію (хімічна формула: КОН, кількість: 56.11) білий порошок або луговий твердий матеріал. Точка плавлення 360 ~ 406 ℃, температура кипіння 1320 ~ 1324 ℃, калію Humate відносна щільність 2.044g / cm3, температура спалаху 52 ° F, показник заломлення n20 / D1.421, тиск пари 1mmHg (719 ℃) . З сильним лужним і корозійним. Легко поглинає вологу в повітрі і розтоплення, поглинання вуглекислого газу з карбонату калію. Розчинені в 0,6 частинах гарячої води, 0,9 частини холодної води, 3 частини етанолу і 2,5 частини гліцерину. При розчиненні у воді спирт або обробка кислотою виробляє багато тепла. РН розчину 0,1 моль / л становило 13,5. Середня токсична, половинно смертельна доза (щура, пероральна) 1230 мг / кг. Розчинний у етанолі, слабо розчинний у ефірі. Має дуже сильний лужний і корозійний, Калій Humate його природи і каустичної соди подібні.

1, який використовується як осушувач, абсорбент, для виробництва щавлевої кислоти та різних калій, але також для гальванічних, скульптурних, літографічних та ін.

2, переважно використовується для виробництва сировини, такого як калій, такий як перманганат калію, карбонат калію тощо. У фармацевтичній промисловості для виробництва бору калію, спіронолактону, гепаранолу, тестостерону пропіонату та ін. У легкій промисловості для виробництва калієвого мила, лужних батарей, косметики (таких як холодний крем, крем і шампунь). У фарбувальній промисловості калій Humate для виробництва барвників, таких як зменшення синього RSN і так далі. У електрохімічній промисловості, для гальваніки, скульптури і так далі. У текстильній промисловості, для друку і фарбування, відбілювання та мерсеризації, а також велика кількість використовуваних для виготовлення штучних волокон, основної сировини поліефірного волокна. Крім того, він також використовується для металургійних обігрівачів та шкіри знежирення і так далі.

3, хімічна сировина, для медицини, побутової хімії тощо.

4, що використовуються як аналітичні реактиви, реагенти для збагачення калію гумат, диоксид вуглецю та вологопоглинач.

5, хімічна промисловість для виробництва миючих мила, мила шампуню, вершків, вершків, вершків, шампунів та інших сировинних матеріалів. Фармацевтична промисловість для виробництва прогестерону, ваніліну та інших сировинних матеріалів. Промисловість з фарбування використовується для виготовлення меламінних барвників. Акумуляторна промисловість використовується для створення лужних батарей.

Організація має пекучий ефект, калій Humate може розчинити білок, утворення лужного денатурованого білка. Різке або пил сплющене на шкіру, особливо сплющене в слизову оболонку, може виробляти м'яку коросту. Чим вище концентрація розчину, тим вище температура, тим сильніше ефект. Плями в око не тільки можуть пошкодити роговицю, але також призвести до пошкодження глибоких тканин.

Максимально допустима концентрація - 0,5 мг / м. Роботи слід уникати доторкатися до шкіри та очей, наприклад, ненавмисне торкання, воду можна мити з ушкодженими частинами, а потім змочити 5% оцтовою кислотою, винною кислотою, розчином соляної кислоти або лимонної кислоти; Гуматіст калію, наприклад, бризок очей, наповнення води або сольовим розчином. Повільно промийте 10 ~ 30 хвилин, а потім натисніть на 2% карнівакаїну або 0,5% розчину кардан. Операція повинна носити тканина загального одягу, в гумові рукавички, манжети, фартухи, взуття та інші предмети страхування праці, руки повинні бути покриті нейтральним та гідрофобним маззом.