Головна > Новини > Зміст

Калію, гуманітарна дія

Sep 25, 2017

Роль гідроксиду калію:

1. Неорганічна промисловість використовується для виготовлення калію, такого як перманганат калію, нітрит калію, фосфат дикалію та ін.

2. Щоденна хімічна промисловість використовується як сировина для виготовлення калійного мила, миття мила, м'якого мила, сніжно-кремового, холодного крему, шампуню тощо. Фармацевтична промисловість використовується для виробництва сировини, такого як прогестерон і ванілін.

3. Барвник промисловості використовується для створення меламін барвників

4. Індустрія акумулятора використовується для створення лужних батарей. [4] використовується як осушувач, абсорбент, використовується для виготовлення калійного мила, щавлевої кислоти та різних видів калієвої солі та використовується для гальванічного, гравірувального, літографічного тощо. В основному це використовується як сировина для виробництва калію, наприклад перманганат калію і карбонат калію.

5. У електрохімічній промисловості, для гальваніки, гравірування тощо. У текстильній промисловості він використовується для фарбування, відбілювання та мерсеризації, і використовується як основна сировина для виготовлення штучних волокон і поліефірних волокон.

Гідроксид калію: гідроксид калію (хімічний: КОН, тип: 56.11), білий порошок або твердий шарф. Точка плавлення 360 ~ 406 ℃, температура кипіння 1320 ~ 1324 ℃, відносна щільність 2,044 г / см, температура спалаху 52 ° F, показник заломлення n20 / D1.421, тиск пари 1 MMHG (719 ℃). Це дуже лужно і корозійно. Легко поглинає вологу в повітрі та вологості, поглинає вуглекислий газ і стає карбонатом калію. Розчинені приблизно 0,6 порції гарячої води, 0,9 в холодній воді, 3 етанолу і 2,5 гліцерину. При розчиненні у воді алкоголю, або обробляють кислотою, утворюється велика кількість тепла.

Роль: для виробництва калію використовується неорганічна промисловість, така як перманганат калію, нітрит калію, фосфат калію тощо. Суточна хімічна промисловість використовується як сировина для виготовлення калійного мила, миття мила, м'якого мила, сніжного крему, холодного крему, шампунь і так далі. Фармацевтична промисловість використовується для виробництва сировини, такого як прогестерон і ванілін. Барвник використовується для виготовлення меламінних барвників. Акумуляторна промисловість використовується для створення лужних батарей.

Область застосування

1. Використовується як осушувач і абсорбент, застосовується для отримання щавлевої кислоти та різних видів калієвої солі, а також використовується для гальванічного, гравірувального, літографічного тощо.

2. В основному використовують як сировину для виробництва калію, наприклад перманганату калію та карбонату калію. У фармацевтичній промисловості він використовується для отримання водню бору калію, антитіла, саліцилової кислоти, пропіонату та ін. Використовується в легкій промисловості для виробництва калійного мила, лужних батарей, косметики (таких як холодний крем, креми та шампунь). У фарбувальній промисловості він використовується для виробництва барвників з ПДВ, таких як зменшення синього РСН. У електрохімічній промисловості, для гальванопластики, гравірування тощо. У текстильній промисловості він використовується для фарбування, відбілювання та мерсеризації, і використовується як основна сировина для виготовлення штучних волокон і поліефірних волокон. Крім того, він використовується в металургійному нагрівачі та знежирення шкіри.

3. Основна хімічна сировина для фармацевтичної та добової хімічної промисловості.

4. Використовується як абсорбент для аналітичних реагентів, реабілітувань омилення, двоокису вуглецю та води.

5. Щоденна хімічна промисловість використовується як сировина для миття та миття мила, м'якого мила, сніжної креми, холодного крему, шампуню тощо. Фармацевтична промисловість використовується для виробництва сировини, такого як прогестерон і ванілін. Барвник використовується для виготовлення меламінних барвників. Акумуляторна промисловість використовується для створення лужних батарей

Аналіз вмісту

Точний зазначений зразок становить близько 1,5 г, розчиняють у 40 мл нових кип'ятіння та охолоджуючої води, холодної до 15 ℃, з розчином фенолфталеїну (TS-167) декількома краплями з титруванням 1 моль / л. Коли пісок зникає, записуйте кількість споживаної кислоти, додайте тестовий розчин метил-оранжевого кольору (TS-148) і продовжуйте титрувати, доки рожевий не буде постійним. Запишіть загальний обсяг кислот, необхідних для титрування. Кожний Ml 1моль / л сірчаної кислоти дорівнює 56.11 мг загальної лужності (КОН).