Головна > Новини > Зміст

Рідина рідина

Sep 20, 2017

Рідина є однією з трьох основних фізичних форм. Він не має певної форми, і його часто впливає контейнер. Але його об'єм постійний при тиску і температурі інваріантні. Крім того, тиск, який живиться на стороні контейнера, відрізняється від тиску в інших станах. Цей тиск надсилається у всіх напрямках, а не зменшується і збільшується з глибиною (чим глибша вода, тим більше тиск води);

Зв'язок з температурою тиску

Об'єм рідини постійний при тиску і температурі інваріантні. Крім того, рідина надає тиск на боках контейнера та інших фізичних станах. Цей тиск надсилається у всіх напрямках, а не зменшується і збільшується з глибиною (чим глибша вода, тим вище тиск води).

Збільшення температури або зниженого тиску, як правило, може випаровувати рідину і стати газом, таким як вода з нагріванням до водяної пари. Тиск або охолодження, як правило, зміцнюють рідину і стають твердими, наприклад, зменшуючи воду до льоду. Тим не менш, тиск сам по собі не зріджує всі гази, такі як кисень, водень і гелій.

Рідина та тиск повітря

Коли тиск Р, коли тиск Р:

P = rho GH

Rho - щільність рідини.

G = гравітація

H = центр точки до поверхні рідини

Рідина є рідкою, і це в будь-якій формі вона в такій формі. Коли ван дер Ваальс розбиває рідкі молекули, об'єкт перетворюється в газоподібний стан; Коли тепло між молекулами рідини зменшується, хімічні зв'язки між молекулами можуть утворюватися, а хімічні зв'язки стають твердими, коли молекули домінують.

1. Рідкий стан речовини. Форма матеріалу, яка може протікати, деформуватися і злегка стиснути.

2. Коли рідина, основною силою між молекулами є сила ван-дер-ваальса.

Ван дер Ваальс сили обумовлені диполями міжмолекулярної полярності. Отже, на відміну від зв'язків, що мають фіксований кут, Ван дер Ваальс сила має лише загальний напрям. Ось чому рідини потоку і тверді речовини не можуть.

Рідкі та тверді, рідкі та ізотропні характеристики (фізичні властивості в різних напрямках), тобто тому, що об'єкти з твердої до рідкої, внаслідок підвищення температури роблять атомний або молекулярний рух і не можуть більше зберігати оригінальне фіксоване положення, так що потік генерується. Але в цьому місці притягання між молекулами або атомами більше, тому вони не розсіюються, тому рідина все ще має певний об'єм.

Фактично, багато невеликих областей рідкого інтер'єру ще мають структуру подібного кристала - "кристалографічного регіону". Ліквідність є "класовою зоною", яку можна перемістити один від одного до іншого. Ми робимо метафори, на асфальті з "рухом", у кожної машини є фіксована позиція, це людина, яка перебуває в "зоні", і відносний рух між автомобілем і автомобілем, це створює потік всієї команди.

Рідина відрізняється від газу, вона має певний об'єм. Рідина відрізняється від твердого тіла. Він рідкий і тому не має фіксованої форми. Крім рідкого кристала, як рідкі, так і аморфні тверді речовини є ізотропними, що є основними макроскопічними властивостями рідини.