Головна > Новини > Зміст

Гумінова кислота широко використовується

Jun 20, 2017

З "Династії Мін" Лі Сіжена "Компендіум Materia Medica" в "Wujin San" речовини гумінової кислоти були використані протягом більш ніж 400 років людської історії, Гумінова кислота та за кордоном при відкритті та видобутку гумінової кислоти була повна 220 років. В даний час в світі існує 70 категорій гумінових кислот, які були опубліковані прямо або побічно. Будучи органічною сировиною, гумінова кислота широко застосовується в сільському господарстві, лісництві, тваринництві, ешелоні, рибальстві, нафтопереробці, хімічній промисловості, будівельних матеріалах, легкій промисловості, медицині, охороні навколишнього середовища тощо. Багато полів. В даний час гуміновою кислотою основними продуктами сільськогосподарського виробництва є: фульвокислота органічна - неорганічне добриво та фульвокислота в якості сировини пакувального добрива Kamei bonus, джинлі, прибуток, гормони рослин, зміни грунту, посушливі речовини, пестициди такими як агенти

Гумінова кислота є своєрідною природною органічною речовиною. Це продукт стародавніх рослин, які розкладаються і синтезують мікроорганізми. Воно має слабку кислотність, поглинання гумінової кислоти, колоїдне, адсорбційне, іонообмінне, комплексоутворення, окислювальну та фізіологічну активність. Почекай Відповідно до розміру і розчинність молекулярної маси гумінової кислоти, поділяється на фульвокислоту, соляну кислоту і чорну фульвокислоту. Гумінова кислота Фулвічна кислота характеризується невеликою молекулярною вагою, кислими групами, розчинними в кислотах, лугах та воді, легко стають поглинаючими властивостями рослин, широко використовуються в сільськогосподарському виробництві. Біохімічна фульвокислота очищується після ретельного бродіння фульвокислоти, яка, крім фульвокислоти, також містить 17 видів амінокислот, білків, нуклеїнових кислот, вітамінів, цукрів, різних ферментів, різних мікроелементів.

У 2002 році американське дослідження гумінової кислоти в сільському господарстві вказало на те, що 50% або більше добрив, інсектицидів, фунгіцидів, гербіцидів та води зменшуватимуться, якщо б використовувались потрібні гумінові кислоти.

Гумінова кислота - це традиційна китайська медицина, роль якої найчастіше не сильна, хоча швидкий ефект, але в основному повільний, основне пом'якшення кондиціонування рослини, залишення інь-ян балансу, досягнення хвороби та покращення життєвої сили та імунітету рослини

Гуминова кислота може бути головним агентом і два види агента в препарат, різноманітні ефекти, може мати різноманітну сумісність, використовувати різні функції, потребує поглибленого розуміння цього, особливо з його іншою сумісність з пестицидами Ефективність скорочення, але також потребує його поглибленого і відповідного розуміння, а також чудового професійного та технічного.

Ми тут пояснюємо речовини гумінової кислоти, які включають гумінову кислоту, фульвахову кислоту та її солі та біохімічну фульвокислоту, окислену фульвокислоту та деградацію вугілля фульвокислотою, вони є природними органічними макромолекулами, не містять хімічних гормонів, може підвищують імунітет, сприяють росту та розвитку рослин, сприяють розвитку ферментативних реакцій, сприяють різноманітному метаболізму, контролюють час і простір експресії генів, сприяють проникненню клітин, сприяють пророщенню насіння, прискорюють виробництво калусу та сприяють укоріненню, при якому фульвокислота та пори рослин, щоб зменшити стійкість до посухи, грунт з утриманням води, адсорбція гумінової кислоти, амортизація та азот здатні приносити властивості тощо, головним чином для виникнення посухостійких - укорінення, затримуючі рослини, сприяння виробництву агента та регулювання хімічний склад рослин для поліпшення якості рослин та інших ефектів. Крім того, речовини гумінової кислоти також мають зростання посередництва, антибактеріальних захворювань, інсектицидів та інших захворювань.

Вплив та діяльність гумінової кислоти на грунт

1, запліднюють родючість грунту, поліпшують грунт, сприяють утворенню агломерату, для того, щоб врожай забезпечував адекватну воду, поживні речовини, особливо для фізіологічного розчину, для поліпшення ефекту є більш очевидними.

2, гумінова кислота - це агент із повільним вивільненням азоту та стабілізатор, синтез фосфорних добрив, агентом захисту від калію, є невеликим агентом, що поєднує елемент живильного елемента, хелатирующий гуміновою кислотою, синергетичний ефект добрив. Додавання гумінової кислоти до складних добрив може зменшити фіксацію та втрату доступних поживних речовин та підвищити рівень споживання. Це хороший синергіст грунту, агент з повільним вивільненням та покращувач.

(1) для поліпшення використання азоту, повільного вивільнення азоту.

(2) зменшити вміст ґрунту на доступній фосфорній фіксації та сприяти корінням рослин до поглинання фосфору.

(3) зменшити грунт на поглинання фіксованого калію гумінової кислоти, з тим щоб важко вивільнити калій, поліпшити утилізацію.

(4) для поліпшення активності мікроелементів в грунті.

3, щоб порушити ущільнення ґрунту, гальмування ґрунтових захворювань, поліпшити амортизацію грунту, адсорбцію, проникність, посередництво рН ґрунту, регулювати температуру ґрунту, підвищити ґрунтову воду та місткість добрив.