Головна > Новини > Зміст

Гумінова кислота Різноманітність видів

Oct 09, 2017

Гуминові кислоти різноманітні. Натуральна мінеральна гумінова кислота - головним чином тваринні та тваринні залишки після мікробного розкладання утворення органічної речовини, що зустрічається в грунті, торфі та вивітрюване вугілля, важливу роль відіграє ріст рослин та екосистема грунтів.

Гумінові кислотні добрива відіграють важливу роль в гуміновій кислоті, після чого з'являються великі, мікроорганізми, мікроорганізми та інші поживні речовини. Структура і характеристики складної гуминової кислоти, природно, вирішені до гумінових кислотних добрив - це багатофункціональне органічне добриво. Серед них поліпшення властивостей грунту є однією з найважливіших ролей гумінової кислоти.

Поліпшення кислотної грунту та солонця

Сукупна структура є основою родючості ґрунту. Місцеве застосування гумінових кислотних добрив показало, що гумінові кислотні добрива можуть збільшувати грунтову структуру. За даними китайської академії наук Шеньян тест на екологічне застосування, застосування гумінових кислот добрив грунтів вологостійких агрегатів збільшився на 10% до 20%; застосування суспензійних добрив для біологічно-гумінової кислоти, стійка агрегатна структура води грунту також значно зросла. Після використання мінеральних добрив, ґрунтів вільні, сильний ріст рослин, підвищена стійкість до грунту.

Основне використання продуктів гумінової кислоти в сільському господарстві

1, може сприяти поділу клітин та зростання, щоб стимулювати врожай, щоб коріння, може бути використаний як природний порошок для руйнування, також може бути використаний для переробки насіння та використання коренеплодів.

2, може суттєво покращити вміст цукру врожаю, так що культури з антизапальною здатністю запобігати гнилі, кореневої гнилі, зменшують шкідників та хвороб, зменшують проникність сили розтину рослинного листа, зменшують транспірацію листя, щоб вода для поліпшення ситуація, є природним сильним агентом опору посухою.

3, для поліпшення структури ґрунту, сприяння утворенню грунтової структури, прискоренню розкладання перетворення органічної речовини, особливо для довготривалого одноразового використання хімічних добрив, ремонту машин, обробітку землі, викликаної значним ефектом поліпшення ґрунту.

4, нейтралізують рН ґрунту, узгоджують значення РН грунту, збільшують мікроелементи від кореня до листя або інших частин експлуатації кількості прискореного обміну поглинання основного продукту, підвищуючи тим самим якість сільськогосподарської продукції.

Продукти гуминової кислоти є головним використанням у промисловості

1, в'яжучий брикет. Додайте невелику кількість хорошого зерна, хороший розподіл поверхні, щоб брикет мав достатньо гарячої та холодної міцності та стабільності.

2, керамічні добавки. Може покращити міцність керамічної заготівлі приблизно 80%, індекс пластичності 40% або більше, збільшити грязь, збільшити витрату глазурових шламів більш ніж на 50%, хороший желатин, щоб поліпшити зелене тіло блакитних квітів та його здатність абсорбувати глазурі

3, нафтові бурові допоміжні засоби. Можна поліпшити змащення стінки, ефект проти розриву є важливим.

4, може використовуватися як корм, медичні добавки, котельні миючі засоби та стабілізатор якості води.