Головна > Новини > Зміст

Гумінова кислота роль

Jul 25, 2017

Захист навколишнього середовища гумінової кислоти пестицид відноситься до гумінової кислоти та пестициду через іонні зв'язки, водневі зв'язки, перенос протонів, перенесення електронів, комплексоутворення гумінової кислоти та інші взаємодії з цим способом і генерують новий тип пестицидного полімерного комплексу. Дослідження та практика показують, що гумінова кислота та пестициди, фунгіциди, комплекс геміцидів гуминової кислоти можуть відігравати певну роль у підвищенні ефективності та зниженні токсичності.

Розчинення: гумінова кислота може відігравати роль поверхнево-активних речовин, поверхневий натяг металевої солі нижчий, ніж поверхневий натяг води, пестициди можуть призвести до значного ефекту дисперсії та емульгування, можуть поліпшити розчинність розчинних пестицидів;

Синергізм: гумінова кислота може посилити поглинання рослинами пестицидів, пестициди гуминової кислоти та регулятори росту рослин можуть поліпшити біологічну активність, можуть значно підвищити ефективність пестицидів;

Ефект тривалого вивільнення: гумінова кислота на рівні розкладу пестицидів має значний інгібуючий ефект, гумінова кислота і чим більше гумінова кислота, тим повільніше швидкість;

Токсичні ефекти: гумінова кислота може пасивувати активність тих ферментів, які є токсичними для пестицидів, стимулюють активність ферментів для боротьби з пестицидами, полегшують гумінову кислоту та знижують токсичність пестицидів.

Мікроби грунтів є однією з важливих причин складу грунту, перетворення органічної речовини в грунт, циркуляції поживних речовин та важливих біологічно активних речовин - ферментів у процесі життєдіяльності рослин. Гуминова кислота може сприяти активності грунтових мікробів, гумінова кислота, збільшення кількості мікробів грунтів та підвищення активності ґрунтових ферментів та ін., Підтверджено великою кількістю досліджень у країні та за кордоном. І погодився, що застосування гумінової кислоти до аеробних бактерій, актиноміцетів, гумінової кислоти збільшило кількість бактерій, що розкладає волокна. Корисно прискорити мінералізацію органічних речовин і сприяти випуску поживних речовин. Тому при застосуванні гумінової кислоти, можна контролювати плоди гнилу, гумінові кислотні жовті листя, буклети, фьюзаріумні в'язки.

З бурхливим розвитком китайської хімічної промисловості, кількість виробництва хімічних добрив та застосування збільшених, збільшених добрив на розвиток сільськогосподарського виробництва, безсумнівно, відіграли важливу роль, але з збільшенням кількості хімічних добрив, витрат гумові кислоти добрив , використання добрив скорочення та інших питань, але також поступово відбивається.

В даний час світова робота надає величезну важливість дослідницької тематики, амінокислотний добрива Китаю - 30-50%, коефіцієнт використання фосфатів 10-20%, коефіцієнт використання калію 50-70%, спосіб удосконалення використання добрив. Існує багато способів поліпшення норми використання добрив. Гумінова кислота В даний час найефективнішим результатом є використання біологічно активних добавок для активації гумінової кислоти, гумінова кислота підвищує його хімічну активність та біологічну активність, таку як хімічна комбінація, адсорбція, хелатування, розповсюдження мікроорганізмів тощо.

Гумінова кислота містить різноманітні функціональні групи, гумінова кислота, активована гуміновою кислотою, в високоефективні біологічно активні речовини, зростання рослин та фізіологічний метаболізм in vivo стимуляції, гумінова кислота ця функція недоступна в загальних добривах, активована гумова кислота ефективна біологічна активність речовина відповідно до певна концентрація замочування, коріння порошку, занурення в коріння, розпилення гуминової кислоти, поливання, тому основне добриво тощо на різних культурах має очевидний стимулюючий ефект. Гумінова кислота Всебічна продуктивність у сприянні розвитку коренів, врожайності, якості факторів, хороший вплив.