Головна > Новини > Зміст

Гумінова кислота Природа

Oct 11, 2017

Гумінова кислота являє собою суміш аморфних макромолекулярних сполук, що містять ядра бензолу, гумінові кислоти та карбоксильні групи та фенольні групи, які накопичуються за допомогою ряду процесів мікробного розкладання та перетворення та геохімії. Може бути видобуто з торфу, бурого вугілля, вивітрюваного вугілля або деякого грунту. Гумінова кислота це чорний або коричневий колоїдний матеріал, являє собою велику групу поліциклічних злитих кільцевих органічних сполук, гумінової кислоти, такі речовини для підвищення родючості грунту та поліпшення структури грунту мають хороший ефект.

Якщо в грунті лише невеликий пісок і вода, то пісок легко розпадається. Гумінова кислота - це клей, який не розпадається на пісок. Якщо вода вводиться в пісок, Гумінова кислота або підвищується, вода швидко випаровується; або вода швидко просочується. Проте, якщо гумінову кислоту додають до піску та води, то, з одного боку, зменшується випаровування води, а з іншого - знижується вологість, особливо молекули води, глибоко сумісні з гуміновою кислотою. Якщо така ж кількість суміші піску та гумінової кислоти, суміш може не тільки поглинати більше води, а води легко втратити. Гуминова кислота може утворити грунт для формування певної сили підтримки, підтримка культури підтримки гумінової кислоти. Таким чином, гумінова кислота - це агент, що підтримує ґрунтову воду.

Гумінова кислота має сильну хелатну здатність хелатировать майже всі поживні речовини, необхідні для росту рослин. Наприклад, в грунті багато карбонатних іонів. Іони кальцію, необхідні для росту рослин, легко залучаються карбонатними іонами. Формування карбонату кальцію, але якщо ситуація гуминової кислоти не однакова, гумінова кислота буде твердо замкненими іонами кальцію, щоб запобігти її і контактують іони карбонату, тож кальцій іони не будуть фіксуватися, іони, вільні від гумінової кислоти, будуть поглинати рослину, збільшити кальцій, необхідний для росту рослин. Аналогічним чином існують і інші поживні речовини, такі як магній цинк.

В останні роки надмірне використання сільськогосподарських земельних добрив, грунт не підкислення, це засолення. Кислоти, щоб покладатися на лугу, щоб нейтралізувати, лугів, щоб покладатися на кислоту для кондиціонування. У хімічних експериментах існує клас речовин, що називається "буфер" рН, буфер як природи кислоти, гумінової кислоти, так і природи основи. Коли кислоту додають до буфера, буфер грає свій власний лужний і вплив кислоти, так що ступінь підкислення стає дуже повільним. Гумінова кислота є таким буфером. Фактично, гумінові кислоти в кислих грунтах мають хорошу продуктивність, ключовим є те, що він може хелатити токсичні іони алюмінію. Експериментальні дані показують, що кислий вміст алюмінію в ґрунті надлишку гуминової кислоти може бути загорнутий в іони алюмінію, так що при контакті з алюмінієм і рослинами, гумінова кислота з тієї ж причини є важкі метали, такі як свинець і кадмій, гумінова кислота, тому унікальна його сутність Стати антидотом в грунті.