Головна > Новини > Зміст

Гумінова кислота Формування структури

Oct 27, 2017

Основне використання продуктів гумінової кислоти в сільському господарстві

1, може сприяти поділу клітин та ріст, щоб стимулювати врожай, щоб коріння, Гумінова кислота може бути використана як природний порошок для руйнування, також може бути використаний для переробки насіння та використання коренеплодів.

2, може суттєво покращити вміст цукру врожаю, так що культури з анти-в'яжею здатністю запобігати гнилі, кореневої гнилі, знизити шкідників та хвороб, зменшити сили розкриття листків рослинного листа, гумінової кислоти знижують пересадку листя, так що тіло води поліпшити ситуацію, є природним сильним агентом опору посухою.

3, для поліпшення структури ґрунту, сприяння утворенню грунтової структури, прискоренню розкладання перетворення органічної речовини, особливо для довготривалого одноразового використання хімічних добрив, ремонту гуминової машини, орних земель, викликаних значним ефектом поліпшення ґрунту.

4, нейтралізує рН грунту, для узгодження значення РН грунту, підвищення гуминової кислоти мікроелементів від кореня до листя або інших частин експлуатації кількості прискореного обміну речовин поглинання основного продукту, тим самим підвищуючи якість сільськогосподарської продукції .

1, в'яжучий брикет. Додайте невелику кількість доброго зерна, хорошу розподіл поверхні гумінової кислоти, щоб брикет мав достатньо гарячої та холодної міцності та стабільності.

2, керамічні добавки. Може покращити керамічну міцність заготовки приблизно на 80%, індекс пластичності 40% і більше, збільшити бруд, надлишок глазурових шламів понад 50%, хороший желатин, гумінова кислота для поліпшення зеленого тіла синіх квітів та її абсорбційна здатність глазурі

3, нафтові бурові допоміжні засоби. Можна поліпшити змащення стінки, гумінова кислота ефект заварки проти розпаду є значним.

4, може використовуватися як корм, медичні добавки, котельні миючі засоби та стабілізатор якості води.

Гумінова кислота - суміш природних органічних макромолекулярних сполук. Широко представлена ​​в природі частка гумінової кислоти в грунті є найбільшою, гумінова кислота грунту - це фізико-хімічна гетерогенна комплексна суміш молекулярної маси, яка має полідисперсні властивості, суміш є природною, гумінова кислота з високою молекулярною масою, від жовтого до чорного, аморфна, колоїдна, жирний і ароматичний органічний поліелектроліт, не може використовувати єдину хімічну структуру, яка.

1, весь процес зеленого харчування, технологія контролю якості системи, цілком досягли ЄС, Сполучені Штати, Японія та інші розвинені країни, стандарти якості та безпеки харчових продуктів, були в міжнародних стандартах, але як виробляти зелений і безпечний фундаментальна проблема полягає в тому, як подолати і запобігти проблемі забруднення грунту. З точки зору запліднення ми повинні дотримуватися комбінації органічних та неорганічних добрив, Гумінова кислота, використання гумінових кислот є єдиним вибором, гумічним кислоту та добриво можна комбінувати, щоб досягти 1 +1> 2 інтегрованого ефекту.

2, велика кількість досліджень показала, що гумінова кислота є другом неорганічних добрив, азотними добривами є агент з повільним вивільненням і стабілізатор, синергіст домішків гумінової кислоти з фосфатом, агентом для захисту від калію, є мікроелементом регулятора та хелатирующего агента, Кислота має значний синергетичний ефект на добрива, це всесвітнє добриво в Евересті.

3, майбутнім напрямком розвитку гумінових кислотних добрив є: інтелектуальний, гуміново-кислотний професійний, композитний, довгостроковий, гранульований та регіональний жирний дурень.

Видно, що розробка та застосування гумінових кислотних добрив є широкими перспективами. Для реалізації озеленення сільськогосподарських добрив можна використовувати тільки гумінові кислотні добрива для сприяння та сприяння виробництву та розвитку зелених сільськогосподарських продуктів.