Головна > Новини > Зміст

Гумінова кислота Найкращий ефект

Aug 02, 2017

По-перше, гумінове кислотне добриво відбирається відповідно до способу застосування. Якщо використовується як імпульс, крапельне зрошення або розтріскування листя, рекомендується використовувати гумат калію, гумату гуминової амонію або фульвокислоту, феновалерат амонію. Якщо в якості основного добрив застосовують гумінову кислоту, то рекомендується вибирати гуміт амонію або нігурат амонію, гумат та інші мінеральні добрива, прикладна програма повинна звернути увагу на поховання в ґрунті, бо аміак гумінової кислоти та бікарбонат амонію є продуктом комбінація, гумінова кислота легко випаровується, ши чи спрей спрею. Крім того, не слід вводити гумат натрію в грунт з високим рН (фізіологічним розчином).

По-друге, відповідно до переваг рослин та вузлів зростання вибирають гумінові кислотні добрива. До фруктових дерев, наприклад, акцент на заплідненні при падінні добрив, калійне добриво, гумові кислота, навесні запліднення зосереджуються на азотних добрив, розрізнення диференціації на фосфатні добрива та калійне добриво, до періоду збільшення плоду необхідно зосередити увагу на азоті добриво, гуміновокислий калійний добриво, добриво кальцію та мікродобрива. Крім того, але також з перевагами запліднення культур. Наприклад, фруктові дерева, овочеві баклажани, тютюн, цукровий очерет та ін є калійні культури, гумінова кислота - найкраще застосування добрив калію гумат.

Нарешті, гумінові кислотні добрива вибираються на підставі категорії посівів і вартості. Гумінова кислота Добрива гумінової кислоти в залежності від типу та кількості поживних речовин поділяються на добрива гумінової кислоти, комбіновані гумінові кислоти, органічні добрива гумінової кислоти, органічні гумінові кислоти - неорганічні комплексні добрива, добрива гумінової кислоти.

Для овочевих і фруктових дерев ви можете вибрати органічні добрива гумінової кислоти, органічні гумінові кислоти - неорганічні комплексні добрива або мікроелементи гумінової кислоти в добривах, гумінова кислота ці добрива, використання гумінової кислоти, в органічному речовині може досягати 20% до 45%, можуть ефективно покращувати смак і колір рослин. Якщо використовується як спрей або листяний спрей, рекомендується вибирати гумінові кислоти або водорозчинні добрива, що містять фульвокислоту, хоча більш високі ціни на ці мінеральні добрива, але швидкі, ефективні, і тому використовуються для підвищення вартості економічних культур. Хоча гумінова кислота може бути використана протягом всього періоду росту посіву, гумінова кислота, але з економічних причин після пересадки врожаю, перед квіткою, набухає, перетворює колір на чотири ключові періоди кожного імпульсу в 1 ~ 2 рази, набряк і колір Комбіновані при цьому розпилювальний ефект буде кращим.

З династії Мін Лі Шіжен "Компендіум Materia Medica" в "Ву Цзінь Сан", матеріал гумінової кислоти був людський застосування було 400 років історії, в країні гумінова кислота була знайдена і вилучена з повного 220 років . В даний час у світі було опубліковано пряме або непряме застосування гуминових кислот 70 речовин, оскільки органічна сировина широко використовується в сільському господарстві, лісовому господарстві, тваринництві, тваринництві, рибальстві, нафтовій, хімічній, будівельних матеріалах, легкій промисловості, медицині, Humic Кислота захист навколишнього середовища Багато областей. В даний час основними продуктами сільськогосподарського виробництва є: органічні фульвокислоти - неорганічні добрива та фульвокислота в якості сировини пакувального добрива Kamei bonus, Jinli, прибуток, рослинні гормони, зміни гумінової кислоти грунту, посушливі речовини, пестициди такими як агенти

Гумінова кислота є своєрідною природною органічною речовиною. Це продукт стародавнього рослини, який розкладається і синтезує мікроорганізми. Воно має слабку кислотність, водяну абсорбцію, колоїд гумінової кислоти, адсорбцію, іонообмін, комплексоутворення, окислювальну та фізіологічну активність. Почекай Відповідно до розміру і розчинність молекулярної маси гумінової кислоти, поділяється на фульвокислоту, соляну кислоту і чорну фульвокислоту. Гумінова кислота Фулвічна кислота характеризується невеликою молекулярною вагою, кислими групами, розчинними в кислотах, лугах та воді, легко стають поглинаючими властивостями рослин, широко використовуються в сільськогосподарському виробництві. Біохімічна фульвокислота очищується після ретельної ферментації фульвокислоти, яка, крім вмісту фульвокислоти, гумінової кислоти, але також містить 17 видів амінокислот, білків, нуклеїнових кислот, вітамінів, цукрів, різних ферментів, різних мікроелементів .

Гумінова кислота є традиційною китайською медициною, гумінова кислота роль найнеспокійніша, хоча швидкий ефект, але в основному повільний, основне пом'якшення кондиціонування рослини, залишення балансу інь і ян, для досягнення лікування хвороби та поліпшення життєздатність та імунітет рослин