Головна > Новини > Зміст

Гумікокислотна структурна функція

Aug 17, 2017

Один, що називається гуміновою кислотою

Гумінова кислота - суміш природних органічних макромолекулярних сполук. Широко представлена ​​в природі частка гуминової кислоти в грунті є найбільшою, грунту гумінова кислота фізико-хімічна гетерогенна комплексна молекулярна маса поляризована, суміш виготовлена ​​з натуральної, високої молекулярної маси, від жовтого до чорного, аморфного, колоїдного, жирового і ароматична органічна поліелектролітна композиція, не може використовувати єдину хімічну структуру, яка.

По-друге, звідки взята гумінова кислота?

1, грунт гумінової кислоти, що народився, в основному рослини під дією мікроорганізмів при формуванні класу спеціальних макромолекулярних органічних сполук суміші.

2, вугільна гумінова кислота - це мікробне розкладання та перетворення рослин, але також після довготривалого геологічного та хімічного впливу, а також формування класу макромолекулярних органічних сполук.

По-третє, структура та функція гумінової кислоти

1, структура

Гумінова кислота є своєрідною природною органічною слабкою кислотою, що складається з фульвокислоти, чорної фенової кислоти та коричневої кислоти трьох частин.

2, склад елементів

Вугільна гумінова кислота та грунтова органічна речовина в гуміновій кислоті мають подібну структуру та характер основних елементів вуглецю гумінової кислоти, водню, кисню, є також невелика кількість азоту та сірки, крім різних функціональних груп.

3, роль гумінової кислоти

Більша частина грунтової органічної речовини - гумінова кислота, гумінова кислота в корозійній кислоті є основним тілом і його сполучення з іонами металів, гумінова кислота є найбільш активною і найбільш ефективною частиною органічної речовини.

(1) безпосередній вплив гумінової кислоти

Сприяти росту рослин і збільшити врожайність.

(2) непрямий ефект

Фізична роль

A. Поліпшити структуру грунту. B. Запобігання розтріскуванню та ерозії грунтів. C. Підвищення вмісту води у ґрунті, підвищення холодостійкості. D. зробити грунт колір темнішим, сприяє поглинанню сонячної енергії. ② хімічний ефект. A. Відрегулюйте рН ґрунту. B. Покращити та оптимізувати поглинання рослин поживними речовинами та водою. C. збільшити буферну ємність грунту. D. У лужних умовах є натуральним хелатним агентом (хелатований іонами металу, сприяє поглинанню рослин). E. Різноманітні органічні речовини та мінерали, необхідні для росту рослин. F. Покращити розчинність органічних добрив та зменшити втрату добрив. Г. Поживний елемент перетворюється в стан, який легко засвоюється рослиною. Г. може посилити поглинання азоту рослини, зменшити фіксацію фосфору, проникати в ґрунт азот, фосфор та інші елементи, захисну коробку, що зберігається в грунті, і може прискорити процес поживних речовин в організм рослини, поліпшити застосування неорганічних добрив Тому гумінова кислота є "резервом" для живильних елементів рослин та фізіологічно активних речовин.

③ біологічні ефекти

A. Стимулювати ріст і відтворення корисних мікроорганізмів у грунті. B. для поліпшення природної стійкості рослин, стійкості до шкідників.

По-четверте, найчастіше застосовуються гумінові кислоти та їх особливості

В даний час гумінова кислота, що звичайно використовується як добриво, поділяється на гумінову кислоту бурого вугілля, вугільну гумусу, вугільну кисню, торф (гумусова кислота).

1, лігнітова гумінова кислота є другою стадією процесу вугілля (діагенез), до гіркої вугільної фази не має гумінової кислоти, гумінової кислоти бурого вугілля в загальному вмісті 1-85%, коричневого вугілля, коричневого вигляду, чорного, відповідно до глибини можна розділити на

(1) грунтовий лігніт: ступінь вуглекислення є дрібним, низьким вмістом вуглецю, вміст гумінових кислот вище, як правило, більш ніж на 40%.

(2) яскраве буре вугілля: більш глибокий ступінь вугілля, вміст вуглецю вище, вміст гумінової кислоти низький, взагалі 1-10%.

(3) щільний лігніт: між (1) та (2) між вмістом загальної гумінової кислоти до приблизно 30%.

2, вивітрюване вугілля, гумінова кислота, яка викидає вугілля, широко відомий як Джонсон. Взагалі поруч із поверхнею бурого вугілля, бітумного вугілля, антрациту, повітря, сонячного світла, дощу та снігу, пісків, замерзлої та іншої інфільтраційної вивітрювання, а також утворення продукту. Гумінова кислота, вироблена цим процесом, стала гуміновою кислотою гумінової кислоти, також відома як природна регенерована гумінова кислота, вміст гумінової кислоти у вивітмуваному вугіллі значно коливається, коливається від 5-80%.

3, торф (торф, торф тощо) гумінова кислота

Торф - початкова стадія утворення вугілля, також відома як торф, вміст китайського торф'яного гумусу в 20-40%. Торф у органічній речовині не розкладається рослинними відходами та гуміновою кислотою, а вміст китайського торфа гуминової кислоти становить 20-40%.

По-п'яте, перспективи розвитку гумінових кислотних добрив

1, весь процес зеленого харчування, технологія контролю якості системи, цілком досягли ЄС, Сполучені Штати, Японія та інші розвинені країни, стандарти якості та якості харчових продуктів, відповідають міжнародним стандартам, але як виробляти зелену безпеку харчових продуктів , фундаментальна проблема полягає в тому, як подолати і запобігти проблемі забруднення ґрунту. З точки зору запліднення ми повинні дотримуватися комбінації органічних та неорганічних добрив, єдиним вибором - гуміновою кислотою і добривом можуть бути об'єднані для досягнення 1 +1> 2 інтегрованого ефекту.