Головна > Новини > Зміст

Гумінова кислота Ремонт грунту

Sep 04, 2017

Реабілітація грунту означає використання фізичних, хімічних та біологічних методів передачі, поглинання, розкладання та перетворення забруднюючих речовин у грунт, зниження його концентрації до прийнятного рівня або перетворення токсичних та шкідливих забруднюючих речовин у нешкідливі речовини. У галузі ремонту ґрунту існуюча технологія ремонту ґрунту понад 100 видів загальноприйнятої технології має понад 10 видів, можна розділити на три фізичні, хімічні та біологічні методи.

В основному, технічні принципи очищення забрудненого грунту можуть включати:

(1) змінити наявність забруднюючих речовин у грунті або поєднання з грунтом, зменшення його міграції в навколишнє середовище та біодоступність;

(2) зменшення концентрації шкідливих речовин у грунті.

У процесі контролю забруднення грунту, поліпшення ґрунту, гумінова кислота демонструє кращий та кращий ефект.

Чому гумінова кислота?

Гумінова кислота є макромолекулою органічного речовини, широко виявленого в природі.

Гумінова кислота являє собою рослинні та тваринні залишки, головним чином залишки рослин, через розкладання та перетворення мікроорганізмів, а також ряд геохімічних процесів, викликаних і накопичених класом органічної речовини. Деякі процеси бродіння в сучасній промисловості також можуть виробляти гумінову кислоту.

Джерела сировини гумінової кислоти можна розділити на дві категорії: вугілля та не вугілля.

Перші переважно включають торф, брухтовий камінь та вивітрюване вугілля; серед них вміст гумінової кислоти становить 10-80%.

Запаси вугілля Китаю дуже багаті, за інформацією, 5 мільярдів тонн торфу, лігніту 126,5 мільйона тонн, вивітрюване вугілля поки що немає статистичних даних.

Останній включає в себе грунт, воду, грибки та інші не вугілля речовини, такі як феноли, хінони, вуглеводи та інші речовини, вони є біо-ферментацією, окисленням або синтезом, можуть виробляти гумінові речовини, такі як ринок зараз. Результуюча гумінова кислота .

Гуминова кислота є основним компонентом гумусу, хімічна структура складна, містить карбоксил, фенол, кетон, фенольний гідроксил та інші активні функціональні групи суміші, особливу структуру гуминової кислоти та фізико-хімічні властивості її рішення при екологічному відновленні Про важливу роль.

Як гумінова кислота фіксує грунт

Гуминова кислота на "важких металах і токсичних органічних забруднювачах" забруднена грунтова очищення головним чином включає: гумінову кислоту на важких металах та адсорбцію органічних речовин; редокс; і гумінова кислота може сприяти розвитку мікроорганізмів ґрунту на деградацію органічних забруднювачів.