Головна > Новини > Зміст

Гуминова кислота спирається на кислоту для кондиціонування

Sep 29, 2017

Якщо в грунті лише невеликий пісок і вода, то пісок легко розпадається. Гумінова кислота - це клей, який не розпадається на пісок. Якщо вода вводиться в пісок, Гумінова кислота або підвищується, вода швидко випаровується; або вода швидко просочується. Гумінова кислота Однак, якщо гумінову кислоту додають до піску та води, то, з одного боку, зменшується випаровування води, а з іншого - знижується вологість, особливо молекули води, глибоко сумісні з гуміновою кислотою. Якщо та ж кількість суміші піску та гумінової кислоти, гумінова кислота суміш може не тільки поглинати більше води, а воду не легко втратити. Гуминова кислота може змусити грунт формувати певну сили підтримки, підтримувати ріст рослин. Таким чином, гумінова кислота - це агент, що підтримує ґрунтову воду.

Гумінова кислота має сильну хелатну здатність хелатировать майже всі поживні речовини, необхідні для росту рослин. Наприклад, в грунті багато карбонатних іонів. Іони кальцію, необхідні для росту рослин, легко залучаються карбонатними іонами. Формування карбонату кальцію, але якщо ситуація гуминової кислоти не однакова, гумінова кислота буде твердо замкненими іонами кальцію, щоб запобігти її і контактують іони карбонату, тож кальцій іони не будуть фіксуватися, іони, вільні від гумінової кислоти, будуть поглинати рослину, збільшити кальцій, необхідний для росту рослин. Аналогічним чином існують і інші поживні речовини, такі як магній цинк.

В останні роки надмірне використання сільськогосподарських земельних добрив, грунт не підкислення, це засолення. Кислоти, щоб покладатися на лугу, щоб нейтралізувати, лугів, щоб покладатися на кислоту для кондиціонування. У хімічних експериментах існує клас речовин, що називається "буфер" рН, буфер як природи кислоти, гумінової кислоти, так і природи основи. Коли кислоту додають до буфера, буфер грає свій власний лужний і вплив кислоти, так що ступінь підкислення стає дуже повільним. Гумінова кислота є таким буфером. Фактично, гумінові кислоти в кислих грунтах мають хорошу продуктивність, ключовим є те, що він може хелатити токсичні іони алюмінію. Експериментальні дані показують, що кислий вміст алюмінію в ґрунті надлишку гуминової кислоти може бути загорнутий в іони алюмінію, з тим, що при контакті з алюмінієм і рослиною з тієї ж причини є важкі метали, такі як свинець і кадмій, гумінова кислота, тому унікальний характер його стає грунтовий протиотрут.

Якщо ми тільки поліпшуємо фізіологічний грунт, прямим застосуванням порошку сировини гумінової кислоти може бути, але це повинно бути вільним сировиною, що містить гумінову кислоту Caixing, гумінову кислоту з вуглецем з високим вмістом кальцію та магнію гуміновою кислотою, роль не велика;

Якщо ми хочемо використовувати добрива, за різними періодами, використання солей гуминової кислоти, таких як калій гумінової кислоти або гумату амонію, або вибір продуктів фульвокислоти;

Якщо сільськогосподарська економіка є відносно високою цінністю, гумінова кислота дозволяє вибрати кращу абсорбцію продукти фульвокислоти, такі як фрукти та овочі, у період вибору фруктів фульва калію.