Головна > Новини > Зміст

Гумінова кислота хороший ефект

Jul 12, 2017

Гумікокислотні добрива підходять для всіх видів грунту, гумінової кислоти, але при різних умовах ґрунту ефект врожаю відрізняється.

Виробниче випробування довели:

① відсутність органічної речовини в безплідному та низькодозовій області, гумінова кислота застосування гумінових кислот збільшення врожаю добрив; Гумінова кислота родючого грунту у високопродуктивних добривах при застосуванні гумінових кислотних добрив також може збільшити виробництво, але величина відносно бідної безплідної грунту

② погана структура піску, гумінова кислота солончакового грунту, кислотна червона грунтова грунтова гумінова кислота добриво, ефект врожайності особливо очевидний.

③ Зміст поживних речовин ґрунту сильно вплинув на вихід гумінових кислотних добрив. Гумінова кислота. Результати показали, що вихід гуминової кислоти амонію був вищим, ніж гумінова кислота, гумінова кислота, а ефект гуминової кислоти на грунт був низьким. Менше азоту та фосфору, серйозний дисбаланс у грунті, Гумінова кислота або на сильнодіючій твердій грунті швидкого дії, ефект добрив є більш значним.

④ вологі кислоти, гумінові кислотні добрива можуть поглинати воду, гумінова кислота покращує повітря для дихання, появу посівів, коричневий корінь волосся; суха і суха земля, гумінова кислота, гумінове кислотне добриво може поглинати воду, гумікокислий вода, підтримувати вологість грунту, зменшити випаровування та підвищити стійкість до посухостійкості. Гумінова кислота Необхідно відзначити, що добривами гумінової кислоти є прийоми водних добрив, сухий грунт з зрошуванням, гумінова кислота, ефект буде кращим.

По-перше, гумінове кислотне добриво відбирається відповідно до способу застосування. Якщо використовується як Чонг Ши, крапельне зрошування або розтріскування листя, рекомендується використовувати гумат калію, гумат кальцію гуминової кислоти або флуват калію, феновалерат амонію. Якщо в якості основного добрив застосовують гумінову кислоту, то рекомендується вибирати гумінову кислоту амонію або нігурат амонію, гумат та інші добрива, прикладна програма повинна звернути увагу на поховання в грунті, тому що гумінова кислота амоній гумінова кислота та бікарбонат амонію є продуктом Комбінація гумінової кислоти легко випаровується, ши чи спрей листя. Крім того, не застосовуйте гумут натрію в грунтах з високим значенням рН (фізіологічний розчин).

По-друге, гумінова кислота відповідно до переваг рослин і вузлів зростання вибирають гумінові кислотні добрива. Наприклад, до фруктових дерев, наголос на заплідненні при падінні добрив, калійне добриво, утримання гумінової кислоти навесні на азотному добриво, проростання гумінової кислоти та диференціацію фокусу на фосфорних добривах та калійних добривах до періоду збільшення плоду необхідно зосередити увагу на азотних добрив, калій, калій гумінової кислоти та мікродобривах. Крім того, але також з перевагами запліднення культур. Наприклад, фруктові дерева, овочеві баклажани з гумінової кислоти, тютюн, цукровий очерет та ін. Гумінова кислота є калієвими культурами, гумінова кислота - найкраще застосування добрив калію гумат.

Нарешті, гумінові кислотні добрива вибираються на підставі категорії посівів і вартості. Гумікокислий добрив залежно від типу та кількості поживних речовин, розділених на добрива гуміновою кислотою, комбіноване гумінове кислота, органічні добрива гумінової кислоти, органічна гумінова кислота гумінова - неорганічне комплексне добриво, мінеральні добрива гумінової кислоти.

Для овочевих та фруктових дерев гумінової кислоти ви можете вибрати органічні добрива гумінової кислоти, органічні гумінові кислоти - неорганічне комплексне добриво або мінеральне добриво гуминової кислоти, ці добрива, гумінова кислота, використання гумінової кислоти, в органічній речовині може досягати 20% до 45%, Гумінова кислота може ефективно покращити смак та кольори. Якщо використовується як спрей або листяний спрей, Humic Acid рекомендується вибирати гумінові кислоти або водорозчинні добрива, що містять фульвокислоту, хоча ціна добрив вище, гумінова кислота, але швидка, ефективна, гумінова кислота, і тому використовується для більш висока вартість економічних культур. Хоча гумінова кислота може бути використана протягом усього періоду росту посівів, але з економічних причин після пересадки врожаю, перед квіткою, набухайте, поверніть чотири ключові періоди імпульсу в 1 ~ 2 рази, період розширення та колір Combined при цьому спрей-ефект буде кращим