Головна > Новини > Зміст

Функція та функція гумінової кислоти

Oct 26, 2017

Гумінова кислота - суміш природних органічних макромолекулярних сполук. Широко представлена ​​в природі частка гуминової кислоти в грунті є найбільшою, гумінова кислота грунту - це фізико-хімічна гетерогенна комплексна суміш молекулярної маси, яка є полідісперсною, суміш натуральна, висока молекулярна маса, від жовтого до чорного, аморфна, колоїдна, жирна і ароматична органічна поліелектролітна композиція, не може використовувати єдину хімічну структуру, яка.

Звідки виходить гумінова кислота?

1, грунт гумінової кислоти, що народився, в основному рослини під дією мікроорганізмів при утворенні класу спеціальної макромолекулярної суміші органічних сполук.

2, вугільна гумінова кислота - це мікробне розкладання та перетворення рослин, але також після довготривалого геологічного та хімічного впливу, а також формування класу макромолекулярних органічних сполук.

Функція та функція гумінової кислоти

1, структура

Гумінова кислота - це клас натуральної органічної слабкої кислоти, що складається з фульвокислоти, чорної фульвокислоти та коричневої кислоти трьох частин.

2, склад елементів

Вугільна гумінова кислота та грунтова органічна речовина в гуміновій кислоті мають подібну структуру та характер основних елементів вуглецю гумінової кислоти, водню, кисню, є також невелика кількість азоту та сірки, крім різних функціональних груп.

3, роль гумінової кислоти

Грунтова органічна речовина, як правило, вище гумінової кислоти, гумінова кислота в корозійній кислоті є основним тілом та його комбінацією з іонами металів, гумінова кислота є найбільш активною і найбільш ефективною частиною органічної речовини.

(1) безпосередній вплив гумінової кислоти

Сприяти росту рослин і збільшити врожайність.

(2) непрямий ефект

Фізична роль

A. Поліпшити структуру грунту. B. Запобігання розтріскуванню та ерозії грунтів. C. Підвищення вмісту води у ґрунті, підвищення холодостійкості. D. зробити грунт колір темнішим, сприяє поглинанню сонячної енергії.

② хімічний ефект. A. Відрегулюйте рН ґрунту. B. Покращити та оптимізувати поглинання рослин поживними речовинами та водою. C. збільшити буферну ємність грунту. D. У лужних умовах є натуральним хелатним агентом (хелатований іонами металу, сприяє поглинанню рослин). E. Різноманітні органічні речовини та мінерали, необхідні для росту рослин. F. Покращити розчинність органічних добрив та зменшити втрату добрив. Г. Поживний елемент перетворюється в стан, який легко засвоюється рослиною. Г. може зміцнити поглинання азоту рослини, зменшити іммобілізацію фосфору, проникати в грунт у азот, фосфор і калій та інші елементи, захищати коробки, що зберігаються в грунті, і може прискорити процес поживних речовин в організм рослини, поліпшити застосування неорганічного добрива. Тому гумінова кислота є "резервом" для живильних елементів рослин та фізіологічно активних речовин.

③ біологічні ефекти

А. стимулюють ріст і відтворення корисних мікробів у грунті. B. для поліпшення природної стійкості рослин, стійкості до шкідників.

По-четверте, найчастіше використовувані гумінові кислоти видів та особливостей

В даний час гумінова кислота, що звичайно використовується як добриво, поділяється на гумінову кислоту бурого вугілля, вугільну гумусу, вугільну кисню, торф (гумусова кислота).

1, гумінова кислота бурого вугілля є другою стадією процесу вугільних (діагенетичних) продуктів, до гіркої вугільної фази не має гумінової кислоти, гумінової кислоти брухту з загальним вмістом 1-85%, коричневою коричневою коричневою зовнішністю, чорною, згідно до глибини можна розділити на

(1) грунтовий лігніт: ступінь вуглекислення є дрібним, низьким вмістом вуглецю, вміст гумінових кислот вище, як правило, більш ніж на 40%.

(2) яскраве буре вугілля: більш глибокий ступінь вугілля, вміст вуглецю вище, вміст гумінової кислоти низький, взагалі 1-10%.

(3) щільний лігніт: між (1) та (2) між вмістом загальної гумінової кислоти до приблизно 30%.

2, вивітрюване вугілля, гумінова кислота, яка викидає вугілля, широко відомий як Джонсон. Взагалі поруч із поверхнею лігніту, бітумного вугілля, антрациту, повітря, сонячного світла, дощу та снігу, пісків, заморожених та іншої інфільтрації вивітрювання та утворення продукту. Гумінова кислота, що виділяється цим процесом, - вивітрювальна вугілля, гумінова кислота, також називається природною регенерованою гуміновою кислотою, вміст гумінової кислоти у вивітмуваному вугіллі сильно коливається, коливається від 5-80%.

3, торф (торф, торф тощо) гумінова кислота

Торф - початкова стадія утворення вугілля, також відома як торф, вміст китайського торф'яного гумусу в 20-40%. Торф у органічній речовині не розкладається рослинними відходами та гуміновою кислотою, а вміст китайського торфа гуминової кислоти становить 20-40%.