Головна > Новини > Зміст

Вплив гуминової добрив є більш значущим

Oct 19, 2017

Гумікокислотні добрива підходять для всіх видів грунту, гумінової кислоти, але при різних умовах ґрунту ефект врожаю відрізняється. Виробниче випробування довели:

① відсутність органічної речовини в безплідному полі з низьким рівнем врожаю; гумінова кислота при застосуванні гумінових кислот збільшення врожайності добрив; родючий ґрунт у високопродуктивних добривах при застосуванні гумінових кислотних добрив, а також збільшення врожайності, але швидкість - відносно бідна безплідна грунт.

② погана структура піску, солончак, кислотний червоний грунт, грунт гуміновий кислотний добриво, ефект врожайності особливо очевидний.

(3) Вміст живильних речовин ґрунту мав великий вплив на вихід гумінових кислотних добрив. Результати показали, що вихід гуминової кислоти амонію був вище, ніж гумінова кислота, гумінова кислота, а ефект гуминової кислоти та фосфору на грунт був низьким. Менше азоту та фосфору, серйозний дисбаланс у грунті або на грунті стабільніший на грунті, ефект добрив є більш значним.

④ вологе кислотне, гумінове кислотне добриво, гумінове кислотне добриво може поглинати воду, покращувати дихаючий стан, виникнення культур, коріння волосся сприятливі; суха і суха земля, гумінова кислота, гумінова кислота, гумінове кислотне добриво може поглинати воду, воду, підтримувати вологість грунту, зменшити випаровування та підвищити стійкість до посухи. Слід зазначити, що гумінове кислотне добриво - це приємне водне добриво, гумінова кислота гумінова кислота сухої грунту з зрошенням, ефект буде кращим.

По-перше, гумінове кислотне добриво відбирається відповідно до способу застосування. Якщо використовується як Чонг Ши, крапельне зрошування або розтріскування листя, рекомендується використовувати гумат калію, гумату калію або фольвату калію, феновалерат амонію. Якщо в якості основного добрив застосовують гумінову кислоту, то рекомендується вибирати амонієву гумінову кислоту або нітрат амонію гумуту та інші добрива, прикладна програма повинна звернути увагу на поховання в грунті, тому що аміак гумінової кислоти та бікарбонат амонію є продуктом комбінація, легко випаровувати, ши чи листя спрей. Крім того, не слід вводити гумат натрію в грунт з високим рН (фізіологічним розчином).

По-друге, відповідно до переваг рослин та вузлів зростання вибирають гумінові кислотні добрива. Наприклад, до фруктових дерев, наголос на заплідненні при падінні добрив, калійних добрив гумінової кислоти, фосфорна добрива на весняне запліднення, ароматичні добрива, проростання та диференціація фокусу на фосфорних добривах та калійних добривах до періоду розширення фруктів, доведеться зосередитись на азотному добриво, калійне добриво, кальцієве добриво та мікродобрива. Крім того, але також з перевагами запліднення культур. Наприклад, фруктові дерева, овочеві баклажани, тютюн, цукровий очерет та ін. Є калієвими культурами, найкращим застосуванням добрив калію гумат.

Нарешті, гумінові кислотні добрива вибираються на підставі категорії посівів і вартості. Гумінова кислота Добрива гумінової кислоти за типом та кількістю поживних речовин поділяються на добрива гумінової кислоти, суміш гумінової кислоти, органічні добрива гумінової кислоти, органічні гумінові кислоти - неорганічні комплексні добрива, мінеральні добрива гумінової кислоти.

Для овочевих та фруктових дерев гумінової кислоти ви можете вибрати органічні добрива гуминової кислоти, органічні гумінові кислоти - неорганічні комплексні добрива або мікроелементи гумінової кислоти в добривах, ці добрива, використання гумінової кислоти, в органічній речовині може досягати 20% до 45%, можуть ефективно покращувати смак і колір рослин.