Головна > Новини > Зміст

Гумінова кислота випаровування води

Sep 22, 2017

Якщо в грунті лише невеликий пісок і вода, то пісок легко розпадається. Гумінова кислота - це клей, який не розпадається на пісок. Якщо вода вводиться в пісок, Гумінова кислота або підвищується, вода швидко випаровується; або вода швидко просочується. Проте, якщо гумінову кислоту додають до піску та води, то, з одного боку, зменшується випаровування води, а з іншого - знижується вологість, особливо молекули води, глибоко сумісні з гуміновою кислотою. Якщо та ж кількість суміші піску та гумінової кислоти, гумінова кислота суміш може не тільки поглинати більше води, а воду не легко втратити. Гуминова кислота може змусити грунт формувати певну сили підтримки, підтримувати ріст рослин. Таким чином, гумінова кислота - це агент, що підтримує ґрунтову воду.

Гумінова кислота має сильну хелатну здатність хелатировать майже всі поживні речовини, необхідні для росту рослин. Наприклад, в грунті багато карбонатних іонів. Іони кальцію, необхідні для росту рослин, легко залучаються карбонатними іонами. Формування карбонату кальцію, гумінової кислоти, але якщо ситуація гуминової кислоти не однакова, Гумінова кислота гумінова кислота буде твердо заблокована іонами кальцію, щоб запобігти її і карбонатні іони в контакт, тому іони кальцію не будуть фіксовані, вільні іони кальцію Будуть поглинання рослинами, збільшити кальцій, необхідний для росту рослин. Аналогічним чином існують і інші поживні речовини, такі як магній цинк.

В останні роки надмірне використання сільськогосподарських земельних добрив, грунт не підкислення, це засолення. Кислоти, щоб покладатися на лугу, щоб нейтралізувати, лугів, щоб покладатися на кислоту для кондиціонування. У хімічних експериментах існує клас речовин, що називається буфер "рН", гумінова кислота як буфер як природи кислоти, так і характеру основи. Коли кислоту додають до буфера, буфер грає свій власний лужний і вплив кислоти, так що ступінь підкислення стає дуже повільним. Гумінова кислота є таким буфером. Насправді, гумінові кислоти речовини в кислому грунті мають хорошу продуктивність, Humic Acid ключ, що це може хелати токсичних іонів алюмінію. Експериментальні дані показують, що кислий вміст алюмінію в ґрунті надлишку гуминової кислоти може бути загорнутий в іони алюмінію, так що при контакті з алюмінієм і рослинами, гумінова кислота з тієї ж причини є важкі метали, такі як свинець і кадмій, гумінова кислота, тому унікальна його сутність Стати антидотом в грунті.