Головна > Новини > Зміст

Гумінова кислота прямої дії

Nov 02, 2017

Гумінова кислота є природною сумішшю органічних макромолекул. Широко існує в природі, частка грунту гумінової кислоти є найбільшою, гумінова група ґрунту являє собою складну суміш, на фізичну хімію гетерогенної молекулярної маси більш розсіяна, суміш виготовляється з натуральної, великої молекулярної маси, від жовтого до чорного, аморфного , гель, з жиром та ароматичністю органічного поліелектроліту, не можуть бути виражені в єдиній хімічній структурній формулі.

Звідки виходить гумінова кислота?

1. Грунт гумінова кислота народжується з сумішшю спеціального виду великої молекулярної органічної сполуки, що рослини утворюють під дією мікроорганізмів.

2. Вугільна гумінова кислота являє собою суміш групи великих молекулярних органічних сполук, утворених процесом розкладання та перетворення мікроорганізмів та довгострокової геологічної хімії.

Функція та функція структури гумінової кислоти

1, структура

Гумінова кислота є своєрідною природною органічною слабкою кислотою, яка складається з трьох частин: жовтої гумінової кислоти, чорної гумінової кислоти та коричневої гумінової кислоти.

2. Елементна композиція

Вугільна гумінова кислота і гумінова кислота в грунті органічної речовини з подібною будовою та властивостями гумінової кислоти з основних елементів вуглецю, водню, кисню і невеликої кількості азоту та сірки, крім того, існують різні функціональні групи.

3. Роль гумінової кислоти

У грунті органічної речовини гумінова кислота є найпоширенішою. Гуминова кислота в якості корозії являє собою основний організм і сіль, яка поєднується з іонами металу. Гумінова кислота є найбільш активною та ефективною частиною органічної речовини.

(1) безпосередній вплив гумінової кислоти

Сприяти росту рослин та урожайності.

(2) непряма дія

Фізична дія

А. поліпшити структуру грунту. B. Розрив грунту та контроль ерозії. C. Підвищення вмісту води у грунті та підвищення холодостійкості. D. зробити грунт темним і корисним для поглинання сонячної енергії. Хімія А. регулювати PH ґрунту. B. поліпшити і оптимізувати поглинання рослин поживними речовинами та водою. C. Підвищити буферну здатність грунту. D. Під лужними умовами це природний хелатний агент (з хелатуванням іонів металу, період поширення поглинається рослинами). E. багаті органічними речовинами і мінералами, необхідними для росту рослин. F. поліпшити розчинність органічних добрив і зменшити втрату добрив. G. Перетворення живильних елементів у стан, який легко засвоюється рослинами. Г. може зміцнити рослини на поглинання азоту, зменшити фіксацію фосфору, можна вводити в елементи НПК, такі як зберігання коробки ґрунту в грунті, і може пришвидшити процес поживних елементів у рослину, покращити ефект застосування неорганічного добрива, скажімо так, гумінова кислота - елемент харчування рослин та фізіологічно активні речовини "резерв".

біологічна дія

А. стимулюють ріст і відтворення корисних мікроорганізмів у грунті. B. покращує стійкість рослин до природних хвороб та стійкість до комах.

Типи і властивості гумінової кислоти широко використовуються

В даний час гумінова кислота, використовувана в добрива, поділяється на лігніт гумусової кислоти, вивітрювання вугілля гуміновою кислотою та торфом (гумінова кислота).

1, гумінова кислота бурого вугілля є другою стадією процесу вугілля (породи) продукту, до бітумної стадії не включає гумінової кислоти, вміст гумусу бурого вугілля в 1-85% зазвичай, вигляд бурого вугілля бурого кольору, кілька в чорний, можна розділити за ступенем глибини

(1) грунтоподібний лігніт: ступінь вугілля порівняно неглибока, вміст вуглецю низький, вміст гумінової кислоти вищий, як правило, більше 40%.

(2) яскравий лігніт: ступінь вугілля глибше, вміст вуглецю вище, вміст гумінової кислоти нижче, як правило, 1-10%.

(3) щільне лігніт: між (1) та (2), вміст гумінових кислот може становити близько 30%.

2. Вивітрювальна вугілля гумінова кислота називається вугіллям. Загальний підхід або вплив на поверхню лігніту, бітумного вугілля, антрациту, повітря, сонячного світла, дощу та снігу, вітру, піску, замерзання та іншої інфільтрації вивітрювання, а також сформованих виробів. Гумінова кислота, отримана з цього процесу, являє собою гумінову кислоту вивітрюваного вугілля, також відома як природна регенерація гумінової кислоти. В атмосфері вугіль вміст гумінової кислоти сильно коливається і може становити від 5 до 80 відсотків.

3. Торф (торф, торф та ін) гумінова кислота

Торф є початковою стадією вугілля, що також називається торфом, а вміст гумінової кислоти в китайському торсі становить від 20 до 40%. Органічна речовина в торфі складається з нерозкладаних рослинних відходів та гумінової кислоти. Вміст гуминової кислоти в китайському торсі становить від 20 до 40%.