Головна > Новини > Зміст

Гумінова кислота хімічна

Aug 10, 2017

Гумінова кислота являє собою залишки тварин і рослин, гумінова кислота в основному залишається рослинами, через розкладання та перетворення мікроорганізмів, гумінової кислоти, а також серії складних процесів хімічних реакцій Землі та накопичення класу органічних речовин . Вона складається з ароматичної групи та її багатьох функціональних груп органічних кислот, що мають хорошу фізіологічну активність та абсорбцію, комплексоутворення, гумінової кислоти та інших функцій. Основні елементи гумінової кислоти складаються з вуглецю, водню, кисню, азоту та сірки, яка є своєрідною формою полівалентного фенольного ароматичного сполуки та сполуки азоту.

Він широко поширений в низькосортному вугіллі, грунті, водяних відкладах, гуміновій гнійовій гнійі, органічному гнійнику, залишках рослин і тварин тощо. Постійно бачимо, що почувається почерень, це найвища гумінова кислота (30 ~ 80%) у низькосортному вугіллі (вивітрюване вугілля, лігніт, торф), а потім органічний компост (близько 5 ~ 20%), оскільки містить гумінову кислоту (грунт менш гумінової кислоти жовтий). Регенерація гумінової кислоти може утворюватися шляхом штучного окислення (наприклад, повітрям, озоном або азотною кислотою).

Відповідно до розчинність і кольорову класифікацію в розчинниках, гумінова кислота її можна розділити на три компоненти: ① розчинний в ацетоні або етанолі, називається коричнева гумова кислота; ② нерозчинний в ацетоні називається чорною гуміновою кислотою; частина ③, що розчинна у воді або розведеної кислоти, називається фульвинатною кислотою, що використовується в сільському господарстві як добавки до грунтової добавки, вкорінення та сильне додавання кордонів добрив, агент пом'якшення грунту, регулятор росту рослин гумінової кислоти, складовий агент листяних добрив, холодостійкий агент, посуха резистентний агент, комплексне синергетичне добриво тощо з азотом, фосфором, калієм та іншими елементами гумінового кислотного добрива, гумінова кислота з ефективністю добрив, поліпшення ґрунту, стимулювання росту сільськогосподарських культур, підвищення якості сільськогосподарської продукції та інших функцій . Гуминовою кислотою магнію, гуміновою кислотою, гуміновою кислотою цинку, заліза гумінової кислоти мочевини добре впливає дефіцит магнію в ґрунті, дефіцит цукрового цинку та дефіцит заліза з фруктових дерев, що може покращити ефективність і пригнічувати залишки, а гумінова кислота натрій ефективний при лікуванні хвороби рогів яблуні.

Регулятори росту рослин широкого спектра, що сприяють розвитку рослин, зокрема, можуть належним чином контролювати відкриття листяних стоматів, зменшити транспірацію і відігравати важливу роль у посухостійкості, поліпшити стійкість, підвищити продуктивність та підвищити якість, Humic Acid Основні види застосування пшениці, кукурудзи гумінової кислоти, солодкої картоплі, проса, рису, бавовни, арахісу, ріпаку, тютюну, шовковиці, фруктів, овочів і т. д., а деякі не лужні пестициди змішані, а часто синергічний синергізм.

Іони низького вмісту хлору в складових добривах на основі сірки, гумінова кислота за національним стандартом становить менше 3% і містить велику кількість елементів сірки, може ефективно поліпшити симптоми дефіциту сірки; Хлорне складне добриво містить велику кількість елементів хлору, що негативно впливає на деякі культури. Сечовина (н-амідний азот) сечовина в грунті через грунт мікробну секрецію ефекту уреази, гідроліз в карбонат амонію або бікарбонат амонію, коли вода є доцільною, чим вище температура, тим швидше гідроліз доносять до карбонату амонію, тим швидше ефективність добрив, тим швидше, гумінова кислота амонію карбонат дуже нестабільна, тому при нанесенні комплексного добрива грунт повинна бути покрита, щоб запобігти втраті азоту.

Вміст хлорид-іонів в комплексних добривах на основі сірки дуже низький, іони хлору знімаються під час виробничого процесу, а іони хлору не видаляються у виробничому процесі, гумінова кислота, яка шкідлива для хлору, що відштовхує культури. Тому продукт містить велику кількість елементів хлору; у процесі виробництва молярна моча або розплавлена ​​моча твердого споживання мочевини нагрівають у суспензію з хлоридом калію або сульфатом калію.