Головна > Новини > Зміст

Гумінова кислота Основні знання

Sep 11, 2017

1. Гуминова кислота являє собою суміш природних органічних макромолекулярних сполук. Широко представлена ​​в природі частка гуминової кислоти в грунті є найбільшою, гумінова кислота грунту - це фізико-хімічна гетерогенна комплексна суміш молекулярної маси, яка є полідісперсною, суміш натуральна, висока молекулярна маса, від жовтого до чорного, аморфна, колоїдна, жирна і ароматична органічна поліелектролітна композиція, не може використовувати єдину хімічну структуру, яка.

По-друге, звідки взята гумінова кислота?

1, грунт гумінової кислоти, що народився, в основному рослини під дією мікроорганізмів при утворенні класу спеціальної макромолекулярної суміші органічних сполук.

2, вугільна гумінова кислота - це мікробне розкладання та перетворення рослин, але також після довготривалого геологічного та хімічного впливу, а також формування класу макромолекулярних органічних сполук.

По-третє, структура та функція гумінової кислоти

1, структура

Гумінова кислота - це клас натуральної органічної слабкої кислоти, що складається з фульвокислоти, чорної фульвокислоти та коричневої кислоти трьох частин.

2, склад елементів

Вугільна гумінова кислота та грунтова органічна речовина в гуміновій кислоті мають подібну структуру та характер основних елементів вуглецю гумінової кислоти, водню, кисню, є також невелика кількість азоту та сірки, крім різних функціональних груп.

3, роль гумінової кислоти

Грунтова органічна речовина, як правило, вище гумінової кислоти, гумінова кислота в корозійній кислоті є основним тілом та його комбінацією з іонами металів, гумінова кислота є найбільш активною і найбільш ефективною частиною органічної речовини.

(1) безпосередній вплив гумінової кислоти

Сприяти росту рослин і збільшити врожайність.

(2) непрямий ефект

Фізична роль

A. Поліпшити структуру грунту. B. Запобігання розтріскуванню та ерозії грунтів. C. Підвищення вмісту води у ґрунті, підвищення холодостійкості. D. зробити грунт колір темнішим, сприяє поглинанню сонячної енергії. ② хімічний ефект. A. Відрегулюйте рН ґрунту. B. Покращити та оптимізувати поглинання рослин поживними речовинами та водою. C. збільшити буферну ємність грунту. D. У лужних умовах є натуральним хелатним агентом (хелатований іонами металу, сприяє поглинанню рослин). E. Різноманітні органічні речовини та мінерали, необхідні для росту рослин. F. Покращити розчинність органічних добрив та зменшити втрату добрив. Г. Поживний елемент перетворюється в стан, який легко засвоюється рослиною. Г. може зміцнити поглинання азоту рослини, зменшити іммобілізацію фосфору, проникати в грунт у азот, фосфор і калій та інші елементи, захищати коробки, що зберігаються в грунті, і може прискорити процес поживних речовин в організм рослини, поліпшити застосування неорганічного добрива. Тому гумінова кислота є "резервом" для живильних елементів рослин та фізіологічно активних речовин.

③ біологічні ефекти

А. стимулюють ріст і відтворення корисних мікробів у грунті. B. для поліпшення природної стійкості рослин, стійкості до шкідників.

По-четверте, найчастіше застосовуються гумінові кислоти та їх особливості

В даний час гумінова кислота, що звичайно використовується як добриво, поділяється на гумінову кислоту бурого вугілля, вугільну гумусу, вугільну кисню, торф (гумусова кислота).

1, гумінова кислота бурого вугілля є другою стадією процесу вугільних (діагенетичних) продуктів, до гіркої вугільної фази не має гумінової кислоти, гумінової кислоти брухту з загальним вмістом 1-85%, коричневою коричневою коричневою зовнішністю, чорною, згідно до глибини можна розділити на

(1) грунтовий лігніт: ступінь вуглекислення є дрібним, низьким вмістом вуглецю, вміст гумінових кислот вище, як правило, більш ніж на 40%.

(2) яскраве буре вугілля: більш глибокий ступінь вугілля, вміст вуглецю вище, вміст гумінової кислоти низький, взагалі 1-10%.

(3) щільний лігніт: між (1) та (2) між вмістом загальної гумінової кислоти до приблизно 30%.

2, вивітрюване вугілля, гумінова кислота, яка викидає вугілля, широко відомий як Джонсон. Взагалі поруч із поверхнею лігніту, бітумного вугілля, антрациту, повітря, сонячного світла, дощу та снігу, пісків, заморожених та іншої інфільтрації вивітрювання та утворення продукту. Гумінова кислота, що виділяється цим процесом, - вивітрювальна вугілля, гумінова кислота, також називається природною регенерованою гуміновою кислотою, вміст гумінової кислоти у вивітмуваному вугіллі сильно коливається, коливається від 5-80%.

3, торф (торф, торф тощо) гумінова кислота

Торф - початкова стадія утворення вугілля, також відома як торф, вміст китайського торф'яного гумусу в 20-40%. Торф у органічній речовині не розкладається рослинними відходами та гуміновою кислотою, а вміст китайського торфа гуминової кислоти становить 20-40%.

По-п'яте, перспективи розвитку гумінових кислотних добрив

1, весь процес зеленого харчування, технологія контролю якості системи, цілком досягли ЄС, Сполучені Штати, Японія та інші розвинені країни, стандарти якості та безпеки харчових продуктів, були в міжнародних стандартах, але як виробляти зелений і безпечний фундаментальна проблема полягає в тому, як подолати і запобігти проблемі забруднення ґрунту. З точки зору запліднення, ми повинні дотримуватися поєднання органічних та неорганічних добрив, єдиним вибором - гуміновою кислотою і добриво можна комбінувати, щоб досягти 1 +1> 2 інтегрованого ефекту.

2, велика кількість досліджень показала, що гумінова кислота є другом неорганічних добрив, азотними добривами є агент з повільним вивільненням і стабілізатор, синергіст фосфорних добрив, агентом захисту від калію, є мікроелементом регулятора та хелатирующего агента, кислота має значний синергетичний ефект на добрива - це всесвітнє добриво в Евересті.

3, майбутнім напрямком розвитку гумінових кислотних добрив є: інтелектуальний, професійний, композитний, довготривалий, гранульований та регіональний жирний дурень.

Видно, що розробка та застосування гумінових кислотних добрив є широкими перспективами. Для реалізації озеленення сільськогосподарських добрив можна використовувати тільки гумінові кислотні добрива для сприяння та сприяння виробництву та розвитку зелених сільськогосподарських продуктів.

По-перше, надмірне використання неорганічних добрив та пестицидів, що завдають шкоди, і заходи покращення, десятиліття споживання добрив у Китаї збільшилися в 10 разів, але виробництво продуктів харчування зросло лише в 1 разу, що свідчить про значне надмірне використання добрив, якщо поточне використання хімічних пестицидів , Через 50 років Китай буде мати третину ріллі на безплідну землю, за оцінками експертів, світ, згідно з поточним рівнем забруднення, не займає 30 років, Землі важко знайти чисте грунт.

1, для просування передових і практичних технологій, раціонального використання пестицидів, добрив.

2, здійснювати біологічні пестициди, сприяти природним ворогам профілактики та лікування хвороб, технології шкідників.

3, щоб заохотити фермерів використовувати сільськогосподарський гній

4, розвиток зеленої їжі, органічної їжі.

5, щоб керувати використанням пестицидів для зменшення використання стандартів пестицидів та поступового зменшення кількості хімічних добрив, пестицидів. Це важливе та невідкладне завдання рекомендувати сільськогосподарську науково-технічну революцію. Потрібно якнайшвидше спланувати та розгортати, зміцнити керівництво та приділяти пильну увагу реалізації.

Керівні інструкції повністю пояснюють органічні добрива, щоб бути більше, суворо контролювати кількість внесених добрив, є надзвичайно актуальним завданням. The

По-друге, специфічний ефект гумінових кислотних добрив

Гумінова кислота є своєрідним органічним добривом з найвищим вмістом органічних речовин і найкращим ефектом. Це поліпшуючий агент грунту та агент з повільного вивільнення хімічних добрив. Комбінація гумінової кислоти та хімічного добрива може реалізувати 1 + 1> 2 інтегрованого ефекту, тобто будь-яке добриво не може мати специфічного ефекту.

По-третє, цілий ряд всеосяжних заходів щодо сприяння сільськогосподарському виробництву

Про роль сільськогосподарської технології виробництва, не може бути єдиної оцінки, повинна бути комплексне лікування, поточний ефект значно покращений з точки зору насіння не є єдиними умовами для виробництва, формула тестування грунту є тільки добривом, основу для запліднення, тільки дрібні сорти, повільне вивільнення добрив, висока ефективність і низька токсичність пестицидів, багатофункціональна сільськогосподарська техніка, обробіток ґрунту, внесення добрив та водовідведення та інша інтегрована сільськогосподарська технологія для формування фермерів "буде використовувати", " дохід "та" дурник технології ". Можна лише реально досягти 1 + 1> 2 конкретних ефектів, будь-яких окремих технологій, це ніколи неможливо досягти такого інтегрованого ефекту.

У випадку вибору добрив сучасним застосуванням багатофункціональних гумінових кислот є найбільш доступним і ефективним варіантом.

По-четверте, комплексна роль гумінової кислоти в різних функціях

1, гумінова кислота - це функція зберігання води, води, органічного колоїдного матеріалу

Обмінний потенціал гумінової кислоти, міцний адсорбційний буфер та хелатні властивості можуть поліпшити використання поживних речовин грунту, небезпеку буферної кислоти та лугів тощо.

Гумінова кислота є органічним макромолекулярним колоїдом, має сильну водопоглинання, функцію зберігання води, вологій поглинання глинистих частинок, як правило, 50-60%, а швидкість поглинання гумінової кислоти - до 500-600%, отже, використання гумінових кислотних добрив сприяє підвищенню вологості грунту.

2, гумінова кислота може поліпшити структуру грунту

Органічні грунти - це органіко-неорганічний комплекс, неорганічний мінеральні колоїди, як правило, в грунті містять до 95% вище основних добрив грунту, мають певний вплив і не можуть бути змінені штучними заходами, органічними колоїдами, що гумінові речовини, як правило, лише близько 5 % органічно-неорганічного комплексу, але він має таку ж важливу роль, як мінеральний колоїд, і може приймати штучні заходи для контролю, застосування органічних добрив, використання покращувача ґрунту гумінової кислоти та поліпшення ґрунту добрив, підвищення вмісту ґрунту. Зміст гумінової кислоти в грунті, застосування гумінової кислоти як формування грунтової агрегатної структури адгезиву, поліпшення ґрунту органічного - неорганічного ступеня сполуки, збільшення розмірів грунту великих розмірів - стійкі агрегати, що покращує структуру грунту Застосування гумінових кислотних добрив дозволяє ефективно поліпшити фізичну структуру різних грунтів, отже, говориться, що гумінова кислота є високоякісним грунтовим кондиціонером.

3, листяне розбризкування рідкими добривами гумінової кислоти, може зменшити провітрювання стоку, скоротити перепади води та втрати. Відповідно до експериментальної пшениці, що розпилюється фульвокислотою, провідність листя в домашній пшениці зменшилася на 33,7% порівняно з контролем. Пшеничне розпилення фульвокислоти не тільки знижує провідність листя, а також знижує відкритість стоматок пшениці та закупорювання стоматолога, а також пшеницю для забезпечення живильних речовин.

4, гумінова кислота може стимулювати ріст коріння сільськогосподарських культур, підвищує здатність коріння водяного поглинання.

Гумінова кислота містить різноманітну хімічну активність та біологічну активність функціональної групи, при цьому роль стимулювання росту і розвитку культур може зробити насіння раннє проростання, рання виникнення, ранній цвітіння, ранні плоди, але також збільшити довжину кореня, кореневої та кореневої життєдіяльності, а також підвищує здатність коренів рослин поглинати поживні речовини та вологість.

5, гумінова кислота може посилити власну функцію фізіологічної регуляції рослини, покращити холодостійкість рослин.

Застосування гумінових кислотних добрив може посилити активність ензимів у грунті та організмі рослин, регулювати фізіологічний обмін культур і підвищити адаптованість сільськогосподарських культур до несприятливих умов середовища.

Таким чином, гумінові кислоти та гумінові кислотні добрива можуть поліпшити структуру грунту, поліпшити фізичні та хімічні властивості грунту, покращити вміст води у грунті, здатність добрив, стимулювати ріст і розвиток сільськогосподарських культур, покращити здатність до водопоглинання, зменшити пересадку листя та втрати, підвищити здатність сільськогосподарських культур протистояти поганим середовищам, а також поліпшити використання води та живильних речовин.

Шість виступів:

Довгострокова ефективність органічних добрив, швидкий вплив неорганічних добрив, сила біологічного добрива, різноманітність мінеральних добрив, універсальність складних добрив та зручність запліднення.

Десять функцій:

Активація ґрунту, добрив та вологи грунту, підняття дошки, висока стійкість до пересадку, сильний опір стимулювання розвитку прискореного росту, зниження якості, розвинена коренева система, зелений колір.

Чотири основні точки продажу:

Найвищий вміст, найсильніша активність, найвища ціна, найкращий сервіс.

Що таке гумінове кислотне органічне добриво?

Використання лігніту, сланцю та інших сировинних матеріалів, що використовують різні способи виробництва, з великою кількістю гумінової кислоти та росту рослин та розвитку, необхідних киснем, фосфором, калієм та деякими мікроелементами у продукті, називаються органічними добривами гумінової кислоти The

Яка різниця між гуміновою кислотою та органічним гною?

Сільськогосподарський гній за повної зрілості може бути застосований до грунту, а також необхідність довгого переробки, а в кінцевому підсумку - до гумінової кислоти, щоб поглинати її, і органічні добрива гумінової кислоти до культури, щоб безпосередньо забезпечити необхідні поживні речовини, тож більше ніж сільськогосподарський гній Більш легко вбирається, використання високо, швидко.

Висока активність гумінової кислоти

Висока активність гумінової кислоти, органічне поєднання мікроорганізмів і високоякісної гумінової кислоти, активність продукту висока, ефект очевидний. Основна функція:

По-перше, поліпшити структуру грунту, сприяти утворенню агрегатів, узгодженню ґрунтової води, добрив, газу, умов тепла, як вентиляції, так і води, а не скоринки.

По-друге, підвищують родючість та місткість добрив, підтримують добрива, зменшують ефективні втрати поживних речовин, добрива протягом тривалого часу, так що різноманітні швидкі хімічні добрива від "бурі, жорсткої, короткої" стають "повільними, стабільними"

По-третє, поліпшити кислотність грунту, зменшити побічні ефекти токсичних факторів.

По-четверте, мікробні життєдіяльності, щоб забезпечити необхідні поживні речовини для сприяння відтворення мікроорганізмів та їх діяльності, а також підвищення активності мікроорганізмів.

5, для поліпшення ефективності добрив, гумінової кислоти та азоту, вихід азотних добрив може бути збільшений приблизно на 10%, утилізація фосфору може бути більш ніж у два рази.

6, може бути раннє проростання і покращити швидкість проростання насіння та швидкість виникнення, з певною концентрацією змащення гумінової кислоти, можна прорости на 1-3 дні раніше, швидкість виникнення збільшилася на 10-25%.

Сім, щоб сприяти вкоріненню та поліпшенню здатності всмоктування кореневої води, прискорене коріння піску гумінової кислоти, швидко коріння коренів, кореневого числа, збільшення кореневої маси та посилення кореня здатності поглинання поживних речовин.

Вісім, здатні посилити розвиток репродуктивних органів, раннє цвітіння, поліпшити частоту запилення, збільшити вагу зерна, масу фруктів.

9, для підвищення стійкості до рослин, використання рослин гуминової кислоти холодної та посухостійкості, резистентність до хвороб значно посилена.

10, для стимуляції росту і розвитку врожаю, використання гумінової кислоти може посилити активність різних ферментів, покращити здатність сільськогосподарських культур поглинати воду та поживні речовини, підвищити обмін речовин в рослинництві, прискорювати ріст і розвиток, ранню зрілість, поліпшувати якість.