Головна > Новини > Зміст

Історія морських водоростей екстракт

Jun 27, 2018

Наморських водоростей екстрактскладається з азоту, фосфору та калію, органічних речовин, водорості екстракти, вишуканий гумінові кислотиамінокислоти, білків,активні корисних бактерій та іншу сировину. Це особливо додав з вкорінення агентів, мікроелементів тощо і вишуканий експоненційна формула може використовувати. Розвиток водоростей пережила три етапи: Згаслива Водорості морські → водоростей золи (порошку) → водоростей екстракти. Тому натуральних морських водоростей добрив є найбільш необхідні добрива для розвитку органічного землеробства.


Морських водоростей екстракт може працювати в гармонії з заводу грунту екосистеми. Він містить природні сполуки. Наприклад, альгината натрію є природним грунту кондиціонер, який сприяє формуванню грунту агрегати, покращує пори місце в грунті і координує тверді речовини в грунті.

Напропорціїз рідин та газів буде відновити баланс натуральних ясен, втрачені в результаті перевантажених грунту і хімічне забруднення, збільшити біологічну активність грунту, збільшити випуск доступних поживних речовин і сприяти ріст коренів та підвищують стійкість культур.


Постійне використання морських водоростей екстракт може поліпшити грунт, утвердження глибокий вкорінення культур, зміцнення імунітету, знищити шкідливі бактерії, яйця, зменшити кількість пестицидів і зменшення шкоди фітотоксичності й добрив. Тривале застосування може послабити грунті, зробити посіви стійкі до високої температури, посухи, збільшити температуру, запобігання заморожування і протистояти важкої ваги так що культур може повністю поглинути живильних речовин азоту, фосфору та калію в грунті, поліпшити фотосинтезу культур, поліпшити обмін речовин і зробити поживних речовин. Темпи утилізації досягає найвище значення, і ефект збільшення виробництва є дуже значущим.


Традиційні хімічні добрива мають одного добриво ефект, серйозних забрудненнях і тривалого застосування призведе до знищення грунту. Морські водорості добрив є натуральних морських водоростей екстракт, який є нешкідливим для людей і худобу і має ніякого забруднення навколишнього середовища. Воно занесене до спеціальні добрива для органічні продукти харчування в зарубіжних країнах. Морські водорості екстрактів і серії продуктів є дуже підходить для виробництва зелені продукти та натуральні продукти в Китаї. Функції водоростей екстрактів і серії продуктів компенсувати брак традиційних органічних добрив в Китаї і повільніше ефективності добрив. Її застосування допоможе сільськогосподарської продукції Китаю ввійшла на міжнародний ринок. За статистикою є більш 100 видів морських великомасштабних економічних водоростей в Китаї, серед яких не немає нестачі високої ефективності видів і рясний ресурсами. Перспективи розвитку та застосування добрив водорості є широкий.

image.png