Головна > Новини > Зміст

Проблеми, які ви повинні звернути на себе увагу під час розтоплення винограду

Jun 13, 2018

Вирішальний момент для вирощування зростає і стає більш кольоровим і солодким. Це ще один раз, коли люди використовують жир. Щоб зменшити непотрібні втрати, спричинені неналежним використанням добрив, потрібно помітити кілька помилок запліднення.

image.png

1. Азот і фосфорний калій в критичний період

Азот є "життєвим елементом" у процесі вирощування винограду, багато людей вважають, що більше азоту в ягідних фруктах розростається до зрілої стадії, до "заповнюють" фрукти розширює необхідні поживні речовини, але занадто багато азоту в об'ємному питанні рослинності з фруктом для поживних речовин і затримкою на ринок.

Фосфор у винограді вирощування органів має функцію кореня, в зрілому періоді ми вважали, що корінь винограду дуже повільна і не вимагає забезпечення р, то більше не звертайте увагу на добавку фосфору, але занедбавши виноград у зрілому періоді, потрібно більше фотосинтетичний продукт синтезу та перетворення цукрового транспорту, все це потребує достатнього фосфору для забезпечення енергії, якщо не вистачає фосфору, це вплине на розширення фруктів та перетворення кольорів.

Калій може сприяти перетворенню цукру та транспортуванню, широко визначається як елементи "додавання цукрового забарвлення", це правда, але з різних причин люди формують розумовий набір калію вище, тим краще, але я теж не знаю значно зменшить поглинання магнію, калій, у свою чергу, призводить до утворення фотосинтезу, продукт блокується, це вплине на зрілі якості винограду.

2. Вплив фруктових індексів

Фарбування: антоціанін є основним фактором забарвлення фруктів. Відсутність фосфору призведе до недостатньої енергії, необхідної для транспортування, і цукор, утворений фотосинтетичними продуктами, накопичуватиметься у великій кількості листків і не може бути транспортуватися до фруктів, щоб сприяти утворенню антоціанів, що вплине на фарбування фруктів.

Смак: фрукт кислий, потім цукор, потім колір, і, нарешті, смак. Цей етап суворо забороняє всі причини, яким лісовий лист для стрільби процвітає використання звичаю добрив, інакше спричинить витрати поживних речовин, важко сформувати оригінальний аромат сорту.

Вичерпний вище, рекомендується вибирати у виноградарючому цукру, що збільшує період фарбування, у вологих розчинних добривах типу низького азоту фосфору калієвого типу для крапельного зрошення або тупи, співпрацювати з листяним розпиленням елемента кальцію, магнію та бору, з кута керування удобреннями забезпечити забарвлення виноградного цукру.

Варто зазначити, що вуглець є важливим елементом у формуванні фотосинтетичних продуктів, і його використання в олійному винограді сприяє поліпшенню виноградарського товару. Це є однією з причин, чому гумінові кислотні добрива широко використовувались у винограді за останні два роки.