Головна > Новини > Зміст

Роль хелатних агентів у добривах

Aug 17, 2017

У звичайних умовах навколишнього середовища тяжкі метали в грунті адсорбуються на твердій поверхні грунту і залишаються в грунті оброблюваного шару завдяки агрегації важких металів у грунті. Тому застосування хелатуючих речовин важких металів до грунту може покращити активність та біодоступність важких металів у грунті, полегшуючи їх протікання та поглинання.

Роль хелатоутворюючих речовин в добривах полягає в захисті катіонів металів у мікроелементах від сильних негативних іонів, захоплених в ґрунті, для одержання несумісних солей, які фіксуються. Тоді найкращим хелатоподібним агентом має бути кращий рН ґрунту для адаптації до продукту, а не швидка деградація продукту не є негативною, просто пов'язаною з технічною підтримкою. Просте герування, люди не захищають. Перевагою IDHA є захист іонів мікроелементів, недоліком є ​​збільшення молекулярного об'єму. Звичайно, різниця не тільки тут, як не-IDHA, молекулярний об'єм невеликий для поглинання, але стабільність також важко гарантувати, проста у використанні в продуктивності або невдачі. Отже, при виготовленні конкретних продуктів, повинна існувати певна технологія підтримки. Несприятлива технологія, по суті, складніше. SOTOUS технічний персонал при впровадженні своєї продукції називає технологію випуску листів, що є їхніми не обманюючими продуктами, де є переваги. Я просто додаю технологію IDHA, щоб не відмовитись. Оригінальні продукти мікроелементів не хелатируются, але це просто не непогано, не обманюючи, в цьому контексті, технологія IDHA з точки зору з'явилася в переважній більшості прикладів ґрунту.

Розпилювач листя та грунт у тілі IDHA не є однаковими, IDHA не використовується на поверхні розпилення, але в ефективності поглинання обмеженого, через таку ж технологію можна вирішити. Але якщо не існує відповідної технології IDHA продуктів, що жувальна при використанні листя, ефективність в Європі, безумовно, буде порушена в Європі, хелатні технології IDHA в значній мірі замінили EDTA. Не тільки в галузі сільськогосподарських культур. Bayer на світових фармацевтичних і промислових ринках для популяризації хелатних мікроелементів IDHA, більш широкого застосування. IDHA з технічного рівня, застосування листя та застосування ґрунту не є проблемою, ADOB Adam's Kate розмовляє IDHA, головним чином використовується у листі, основним сенсом є те, що швидкість та ефективність ефективності спінювання листя. HBED спеціально розроблений для застосування екстремальних надземних грунтів з рН вище 10, рекомендується використовувати грунт, для вирішення проблеми високо лужних грунтових умов не може поглинути сліду проблеми на північному заході Китаю, ринок Січуань ...

HBED розроблений для екстремальних лужних грунтів. У північно-західній грунті застосування хелатних елементів ЕДТА не поглинається.

111.jpg