Головна > Новини > Зміст

ЕДТА хелат роль

Jun 20, 2017

Хелати ЕДТА Хелатована сила являє собою міцність зв'язування хелатоподібного агента та іону металу, а хелатове значення представляє кількість хелатирующего агента, який хелатує іони металів.

Деякі люди в реальній формулі зустрінуть додавання хелатного агента, або буде явище масштабування, буде турбуватися про силу жувальної недостатньо, ЕДТА Хелати та іони металів не можуть бути ефективно об'єднані, фактична кількість хелатуючих агентів не є місце, що приводить до масштабного явища The

Ефективним для запобігання виникненню масштабування є два шляхи: перше - початкове гальмування формування шкали, одне ефективне після видалення шкали. Ці два способи відповідають ролі хелатних диспергаторів та хелатирующих агентів, відповідно.

Хелатний диспергатор має велику молекулярну масу, який може ефективно інгібувати дрібні частки СаСО3, MgCO3, щоб утворювати великі частки маси, але сила зв'язування іонів нафти слабка, ЕДТА хелатує такі продукти переважно ефіри фосфорної кислоти, ПАА, кодіпропіленовий співполімер; хелат Роль суміші та іонів металу сильно зчеплені, ефективно видаляють осадження на поверхні шару субстрату, як і наші загальні EDTA, DTPA, HEDTA і так далі.

Таким чином, просто, хелатирующий агент є засіб для видалення накипу, хелатний диспергатор EDTA Chelates є інгібітором шкали, якщо два з використанням, будуть доповнювати один одного.

Для чистячого матеріалу рішення про очищення ефекту полягає в основному в чотирьох аспектах: 1, температура; 2, механічна сила; 2, поверхнево-активна речовина; 4, хелатуючий агент, перші два не потрібно повторювати, всі ми маємо глибокий досвід, для поверхнево-активної речовини ми всі знаємо, що його роль полягає в емульгуванні нафтового матеріалу, хелату EDTA, щоб розчинити у воді, щоб досягти очищувального ефекту.

Проте, якщо в масляній речовині є іоніт металу, це металевий зв'язок з поверхнею субстрату, і поверхнево-активна речовина не може розірвати зв'язок добре. Хелати EDTA Отже, за звичайним методом ми збільшуємо кількість поверхнево-активної речовини і збільшуємо температуру та механічну силу. Для досягнення ефекту очищення, але хелатний агент може бути гарною комбінацією цих іонів металів, так що він виділяється з масла , щоб ви могли зменшити кількість поверхнево-активної речовини в умовах низького споживання енергії.

Хелатні агенти широко використовуються, включаючи миючі засоби, EDTA Chelates сільськогосподарські поживні елементи, промислові очищувачі, паперові та фотографічні галузі. Хелатні мікроелементи в сільськогосподарському виробництві можуть бути змінені тканинами та мінімізувати дефіцити поживних речовин, хелати EDTA, тим самим підвищуючи врожайність та ефективність. Відомий стандартний ЕДТА являє собою комплекс, який підтримує залізо та інші мікроелементи в розчині, тому часто використовується в агрономічних умовах, коли можна значно зменшити врожайність рослин за рахунок заліза та інших мікроелементів.

Проте довгострокове використання продуктів EDTA все більше приділяється увазі. Традиційні хелатні агенти, такі як EDTA або DTPA, важко біологічно розкладаються і, як правило, накопичуються в навколишньому середовищі і виявляються в річках і озерах, процесах обробки ґрунту та води. EDTA Chelates Ось чому новий біологічно розщеплюваний хелатор IDHA недавно був розроблений.

У порівнянні з традиційним хелатним диспергатором, зелений хелатний диспергатор імінодинуксусної кислоти добре діє на хелатні іони кальцію та іони міді. Синтез імінодикарбонатної кислоти в процесі відбілювання бавовняних / лляних тканин може ефективно хелатировать іони металів, поліпшити тканину ефекту та міцності волосся ①.