Головна > Новини > Зміст

EDTA Chelates Ефективна Підтримка

May 18, 2017

Хелтований агент EDTA був випущений на ринок протягом кількох років, тому що лікування кореневих каналів ефективними допоміжними продуктами, не знати, що його товариші не використовували для власного використання та розуміння цього продукту EDTA Chelates, зроблені під обробку.

ЕДТА є хелатним агентом з кореневих каналів, ЕДТА Хелатує хімічний склад етилендіамінтетрауксусної кислоти, що в підручниках розповідає нам знання.

На ринку є дві такі продукти: EDTA Chelates, одним з яких є французький блакитний продукт EDETAT з 14% EDTA, що допомагає розширити вузький корінний канал EDTA Chelates, 14 мл / пляшку.

Застосування хелатирующего агента EDTA

1. Підходить для зубного відростка та зубних матеріалів для підготовки кореневих каналів

2. Можна пом'якшити кореневий канал

3. Підходить для кальцифірованного стенозу кореневого каналу, кореневого каналу атрезії

4. Може видалити кальцифікацію і масштаб кореневого каналу

5. Змащення для захисту пристрою та зубів

ЕДТА хелатирующий агент способу дії

1. Видалення іонізованих речовин за хімічною реакцією, ЕДТА-Хелат Ефективне видалення гіпохлориту натрію не може видалити масштаб

2. Змащення легше заповнити процес

3. Гарна антибактеріальна активність

4. Після очищення створити чистий корінний канал

Хелатний агент ЕДТА ЕДТА-Хелат являє собою зв'язувальну міцність хелатуючого агента та іона металу, а хелатове значення представляє кількість хелатирующего агента, який хелатує іони металів.

Деякі люди у справжній формулі зустрінуть додавання хелатирующего агента, або це буде масштабне явище, буде турбуватися про жувальні ЕДТА, сили хелатів недостатньо, а іони металів не можуть бути ефективно об'єднані, фактична кількість хелатуючого агента не є місце, що приводить до масштабного явища The