Головна > Новини > Зміст

Амінокислоти Роль

Sep 04, 2017

1, перетравлення та поглинання білка в організмі через амінокислоту: як організм перших поживних елементів білка, його роль у харчуванні є очевидною, але вона не може бути безпосередньо використана в організмі людини, і використовується, стаючи маленькою молекулою амінокислот.

2, ефект балансу азоту: коли щоденна дієта білка і кількість відповідних, споживання азоту з фекалій, сечі і шкіри викиди азоту рівні, відомі як загальний баланс азоту. Насправді білок і амінокислоти між безперервним синтезом і розкладом балансу між. Нормальне добове споживання білка повинно зберігатись у певному діапазоні, раптом збільшувати або зменшувати кількість споживання їжі, організм може все ще регулювати метаболізм білка для підтримання балансу азоту. Їжа занадто багато білка, за межі тіла, щоб регулювати здатність балансувати механізм, буде знищено. Не їжте білок, протеїн організму все ще розкладається, триває негативний баланс азоту, якщо не вчасно вжити заходів для корекції, в кінцевому підсумку призведе до смерті антитіл.

3, у цукор або жир: катаболізм амінокислот, що утворюється а-кетокислотою, з різними властивостями, шляхи метаболізму цукру або ліпідного обміну. а-кетокислота може бути синтезована в нові амінокислоти або перетворена в цукор або жир або в трикарбонову кислоту, щоб окислюватися в CO2 і H2O, і вивільнити енергію.

4, беруть участь у складі ферментів, гормонів, деяких вітамінів: хімічна природа ферменту - це білок (молекули амінокислот), такий як амілаза, пепсин, холінестераза, карбоангідраза, трансаміназ і т. Д. Композиція азотсодержащего гормону є білком або його похідним, таким як гормон росту, тиреотропний гормон, адреналін, інсулін, стимулюючий кишковий гормон та інші подібні. Деякі вітаміни перетворюються амінокислотами або в комбінації з білками. Фензими, гормони, вітаміни при регуляції фізіологічної функції, каталітичний обмін грає дуже важливу роль.

5, організм потребує незамінних амінокислот: для дорослих необхідні амінокислоти вимагають близько 20% вимог до білка, - 37%.