Головна > Новини > Зміст

Амінокислоти Фізичні та хімічні властивості

Sep 05, 2017

Амінокислоти є основними компонентами класу органічних сполук, що містять аміногрупу та карбоксильні групи. У широкому значенні органічна сполука, що містить лужну амінокислоту, що містить карбоксильну групу кисню, але загальна амінокислота, є структурною одиницею, яка утворює білок.

Амінокислоти є основними речовинами, які складають білок, необхідний для харчування тварин. Органічні сполуки, що містять лужні амінокислоти та кислотні карбоксильні групи. Аміногрупа являє собою альфа-аміно на альфа-вуглецю. Амінокислоти, що складають білки, переважно є альфа-амінокислотами.

Амінокислоти можуть відігравати наступні ролі в організмі завдяки метаболізму: стати кислотами, гормонами, антитілами, креатином і т. Д. Звернутися до вуглеводів і жирів; Він окисляє вуглекислий газ, воду та сечовину, виробляючи енергію.

Фізичні та хімічні властивості

Амінокислоти як безбарвні, більше 200 ℃, температура плавлення, ніж середня значно вища точка плавлення органічних сполук. Альфа-амінокислота має чотири різні смакові кислоти, солодкі, гіркі та свіжі. Глютамат натрію і гліцин є найпоширенішими ароматизаторами. Амінопохід, як правило, нерозчинний у воді, кислотному розчині та лужному розчині, не розчиняється або розчинний у органічних розчинниках, таких як етанол або ефір. Амінокислоти в розчинності у воді різниці дуже великі, такі як мінімальна розчинність тирозину, 25 ℃, тирозин розчиняється лише 0,045 г на 100 г води, але в гарячому рушнику більше розчинність тирозину. Лізин та спермата часто присутні у вигляді соляної кислоти, тому що вони добре розчинні у воді і важко кристалізувати через розплавлення.

(1) колір і колір різних поширених амінокислот легко бути безбарвними кристалами, а кристалічна форма залежить від будови амінокислот. Наприклад, 1-моноглутамінова кислота є тетрагоном, а D моноглутамінова кислота - це алмазоподібне лушпиння.

(2) кристалізація амінокислот високої температури плавлення, температура плавлення загалом становить 200 ~ 200 ℃, багато амінокислот у точці плавлення або поблизу нього буде розбиватися на амін та CO2.

(3) більшість розчинності амінокислот розчинні у воді. Розчинність різних амінокислот у воді відрізняється, наприклад, лізин, аргінін і розчинність проліну. Розчинність тирозину, цистеїну та гістидину дуже мала. Всі види амінокислот розчинні у міцних основах і міцних кислотах. Але амінокислоти нерозчинні або слабо розчинні у етанолі.

(4) ароматичні амінокислоти та їхні похідні мають певний смак, таких як кислий, солодкий, гіркий і т. Д. Ароматизація цього виду пов'язана з типом амінокислоти та тривимірною структурою. Взагалі кажучи, амінокислота d-типу має солодкий смак, а його солодка інтенсивність вище, ніж відповідна амінокислота L 1.

(5) ультрафіолетові абсорбційні властивості різних загальних амінокислот не мають здатності поглинати видиме світло. Але тирозин, триптофан і фенілаланін мають очевидну фотопоглинання в ультрафіолетовій області. Більшість білків містять ці три амінокислоти, особливо тирозин. Таким чином, вміст білка може бути кількісно виявлено за поглинанням uv, характерною для довжини хвилі 280 хв.

Важливою оптичною властивістю амінокислот є поглинання світла. 20 видів Пр - АА були поглинаннями світла у видимій у ультрафіолетовій області (<220 нм),="" мають="" поглинання="" світла="" в="" ультрафіолетовій="" області="" (біля="" ультрафіолетової="" смуги)="" (від="" 220="" нм="" до="" 300="" нм)="" лише="" три="" здатності="" поглинання="" світла="" аа,="" три="" види="" амінокислот="" -="" фенілаланін,="" тирозин="" та="" триптофан,="" тому="" що="" вони="" r="" -="" основа,="" яка="" містить="" кон'юговані="" двійні="" зв'язки="" системи="" бензольного=""> Стирол акриловий АА максимальне поглинання світла при 259 нм, сир АА при 278 нм, колір АА при 279 нм, протеїни, як правило, містять три види залишків АА, тому його максимальне поглинання при довжині хвилі близько 280 нм, тому можна використовувати спектрофотометричний метод зручний для визначення вмісту білка. Основою спектрофотометричного визначення вмісту білка є ламберт - закон пива. Поглинання білкового розчину при 280 нм пропорційно його концентрації.