Головна > Новини > Зміст

Амінокислотні харчові компоненти

Jun 06, 2017

Амінокислоти є найбільш основними речовинами, які утворюють білки в організмах і пов'язані з життєдіяльністю, і є основними одиницями білкових молекул у організмах, амінокислоти, які тісно пов'язані з життєдіяльністю організмів. Він має особливу фізіологічну функцію в антитілах і є одним з незамінних поживних речовин в організмі.

Амінокислотні добрива засновані на рослинних амінокислотах, використовуючи його величезну поверхневу активність та здатність до поглинання, поживні речовини (азот, фосфор, калій, залізо, амінокислотна мідь, марганець, цинк, алюміній, бору тощо), які необхідні в додаються рост і розвиток людських рослин, а органічні та неорганічні сполуки утворюються шляхом додавання та комплексоутворення. Це добриво може не тільки тримати багато елементів повільного вивільнення і повного використання, але також може забезпечити стійкість і довгостроковий ефект мікроелементів. Він має гарний ефект, посилюючи дихання рослини, покращуючи процес окислення рослин та сприяючи метаболізму рослини. Амінокислоти Це може сприяти формуванню фотосинтезу та хлорофілу, а також фізіологічні та біохімічні процеси, такі як активність оксидів, активність ферментів, проростання насіння, поглинання поживних речовин, рост і розвиток коренів, мають очевидні промоційні та активізуючі ефекти . Зокрема, його спорідненість з рослинами не можна порівняти з будь-яким іншим речовиною. Ефективність амінокислотних добрив встановлює довгостроковий ефект органічного добрива, швидку дію мінеральних добрив, стабільність біологічного добрива та ефективність мікроелементів. Цей документ в основному обговорює застосування амінокислот у сільському господарстві в цьому добриво.

Агломерація грунту - це основна одиниця структури ґрунту. Використання амінокислот може змінити сіль надто високої, лужна занадто сильна, дисперсія висоти часток грунту, фізичні та хімічні ознаки структурної різниці грунтів, сприяють утворенню агломерації грунтів, після застосування амінокислоти, амінокислоти грунту насипом щільність явно зменшилася, збільшилась загальна пористість та водозахисна здатність, що сприяло підвищенню здатності до збереження та запліднення грунтових вод, створюючи таким чином сприятливі умови для росту та розвитку коріння рослин.

Мікроорганізм ґрунту є одним із важливих факторів у складі ґрунту, перетворення ґрунту органічної та неорганічної якості, циклічності елементів живильних речовин та утворення ензимів у процесі життєдіяльності рослин. Амінокислоти можуть сприяти мікробної діяльності грунту, збільшують кількість мікроорганізмів ґрунту, посилюють ферментну активність ґрунту, велика кількість вітчизняних та зарубіжних досліджень підтверджує, що застосування амінокислот може призвести до аеробних бактерій, актиноміцетів, розкладання волокон з числа бактерії збільшилися. Краще прискорити мінералізацію органічної речовини і сприяти випуску живильних елементів.

Зі швидким розвитком хімічної промисловості збільшується виробництво та застосування хімічних добрив, а застосування хімічних добрив відіграє важливу роль у розвитку сільськогосподарського виробництва, але такі проблеми, як збільшення внесення добрив, витрати на інвестиції та зменшення використання утиліт також поступово відбиваються.