Головна > Новини > Зміст

Амінокислотний харчування

Sep 25, 2017

Дія амінокислоти

1, перетравлення та поглинання білків у організмі здійснюється за допомогою амінокислот: як перші елементи живлення білка в організмі та роль їжі в їжі є очевидним, але його не можна використовувати безпосередньо в організмі людини, але через невеликі молекули в амінокислоту після використання.

2. Азотний баланс: коли якість і кількість білка в щоденній дієті є доцільним, кількість споживаного азоту дорівнює сумі азоту, викинутого з гною, сечі та шкіри, що називається загальною рівновагою азоту. Насправді це баланс між білками та амінокислотами, які постійно синтезуються та розкладаються. Білок повинен зберігатись у певному діапазоні, і організм може регулювати метаболізм білка для підтримання балансу азоту. Механізм балансу може бути знищений через надлишку надлишкового білка та за рахунок здатності організму регулюватися. Білок не з'їдається зовсім, а білок в організмі все ще розбивається, і негативний баланс азоту постійно присутній. Якщо ви не вживете корективних заходів у часі, ви в кінцевому підсумку призведе до смерті антитіла.

3. Перетворення в цукор або жир: катаболізм амінокислот виробляє а-кетоацид, який метаболізується шляхами метаболізму цукру або жиру з різними властивостями. А - кетоацид може бути використаний для синтезу нових амінокислот, або перетворення на цукор або жир, або на трикарбоксициклічне окислення, щоб розкладатись у CO2 і H2O, і вивільнити енергію.

4, беруть участь у ферменті, гормоні, деяких вітамінах: хімічна природа цього ферменту - це білок (молекули амінокислот), такий як амілаза, пепсин, холінестераза, карбоангідраза, трансаміназ і т. Д. Компоненти азотвмісних гормонів - білки або їх похідні, такі як гормон росту, тиреотропний гормон, адреналін, інсулін та ентеротропний гормон. Деякі вітаміни виготовлені з амінокислот або комбінуються з білками. Ферменти, гормони та вітаміни відіграють важливу роль у регуляції фізіологічних функцій та каталітичного метаболізму.

5. Вимоги до незамінних амінокислот людського тіла: необхідна кількість незамінних амінокислот для дорослих становить близько 20 відсотків вимоги до білка, 37 відсотків.

Амінокислоти

1. Продовживе життя

Якщо в організмі не вистачає пробілу білка у людей похилого віку, синтез уповільнюється. Взагалі кажучи, літнім людям потрібно більше протеїну, ніж молоді люди, а попит на метіонін і лізин вище, ніж у молодих людей. Люди віком старше 60 років повинні споживати близько 70 грамів білка на день, і вимагати, щоб протеїн містив потрібні амінокислоти повноцінно і належним способом, таким білком високої якості та продовжував життя.

2. Амінокислоти в основному використовуються при приготуванні сполученої інфузії амінокислот, а також терапевтичних препаратів та синтетичних пептидних препаратів. В даний час в медицині містяться понад сто амінокислот, в тому числі 20 амінокислот, що складають білки, і понад 100 амінокислот, що складають небілковий білок.

За різноманітним амінокислотним складом композиційних препаратів в сучасній вені інфузії харчування та дієти "елементи" займає дуже важливий статус в терапії, харчування, для підтримки критично хворих пацієнтів, рятують життя пацієнтів, позитивну роль стають одним з найважливіших медичних сортів у сучасна медицина.

Глютамінова кислота, аргінін та аспарктинова кислота, цистин, L-dopa забезпечують окрему лікування деяких захворювань, таких як амінокислоти, переважно використовуються при лікуванні захворювань печінки, захворювань шлунково-кишкового тракту, головного мозку, серцево-судинних захворювань, респіраторних захворювань та використовуються для поліпшення м'язової енергії. , педіатричне харчування та детоксикацію тощо. Крім того, похідні амінокислот показали обіцянку при лікуванні раку.

Харчове харчування

Антитіла необхідного харчування людини для споживання, щоб зберегти нормальну фізіологічну, біохімічну, імунну функцію та життєві дії, такі як ріст, обмін речовин в організмі після травлення, абсорбції, обміну речовин, сприяють росту та розвитку антитіл, психічне здоров'я, профілактика протидії, продовження життя інтегрованого процесу називається харчуванням. Активний інгредієнт у їжі називають поживними речовинами.

В якості складу людського тіла є найбільш основним матеріалом білків, ліпідів, вуглеводів, неорганічної солі (а саме мінералів, в тому числі основних елементів і мікроелементів, вітамінів, водних та харчових волокон, а також людського тіла необхідні поживні речовини. Функції харчування в організмі, але вони тісно пов'язані в процесі обміну речовин, беруть участь, сприяють і регулюють життя. Тіло сполучається із зовнішнім світом через їжу, підтримує відносну постійність внутрішнього середовища і доповнює єдність і баланс внутрішнього та зовнішнього середовища.