Головна > Новини > Зміст

Обслуговування та ремонт амінокислот

Aug 10, 2017

Роль амінокислот у зростанні рослин становить три: 1 додатковий джерело поживних речовин органічного азоту та 2 хелатирующих агента іонів металу. Амінокислоти мають функцію комплексоутворення (хелату) іонів металів, легко висаджувати необхідні елементи середовища та мікроелементи (кальцій, магній, залізо, марганець, цинк, мідь, амінокислотний молібден, бор, селен тощо), що несуть на рослину, покращує використання рослинами різних поживних речовин; 3 ферментного каталізу препарату. Амінокислота є промотором і каталізатором синтезу ферментів у рослинах, амінокислота, яка відіграє важливу роль в метаболізмі рослин. Проте амінокислоти легко асимілюються і розкладаються бактеріями в ґрунті, тому не рекомендується використовувати їх як основний гній в грунті, амінокислоти, але для внесення листяних добрив, які розпилюються на листя, щоб дозволити рослинам поглинати амінокислоти і інші елементи безпосередньо через листя.

Амінокислоти Продукти для очищення Найбільш важливим інгредієнтом є ациламінокислотна сіль, амінокислота, яка є ациламінокислотним поверхнево-активним речовиною, шаблон його назви: xx acyl y-alanine Z

Фронт xx - це нафтова сторона, як правило, лавр, кокос, іноді можна побачити пальму

Середнє y - це назва амінокислоти, яка, як правило, долина (аміачна кислота), gan (аміачна кислота), іноді спостерігається пропіонова кислота (аміачна кислота), м'язи (аміачна кислота)

Остаточний z є гідрофільний натрій, калій або триетаноламін (скорочено до TEA)

Наведені структурні модулі можуть бути зібрані за бажанням, наприклад, глютамат натрію кокосового горіху, амінокислотний калій лауринової кислоти, пальмітиновий пропіонатний чай.

Деякі амінокислотні миючі засоби додають невелику кількість ацилійної амінокислотної солі в порівнянні зі складом таблиці, а не головним поверхнево-активним речовиною, але відволікаючим, амінокислотою, відома як "поверхня, що очищає амінокислоту". Наприклад, в основному крихітна амінокислота, що очищає емульсію, поділена на:

Вода, тверді спирти, гліцерин, пропіленгліколь, натрій сульфату лаурилового ефіру, пальмітинова кислота, лауриловий спирт, мускатний горіх, гідроксид калію, кокосова олія амід пропіл бетаїн, аміноаміда амінокислот кокосового масла DEA, стеарат етиленгліколю, PEG-150 дві стеаринові кислоти ефір, стеарат гліцерину, ефір стеаринової кислоти PEG-100, каучук кокосового глутамату, калій лауринової кислоти, гідроксипропілцелюлоза, екстракт листя алое кислоти алое вера, оксифенілметиловий ефір, гідроксипропіловий ефір, ЕДТА два натрію, ефір

Хоча додавання глютамату калію кокосової кислоти та лауринового креатину калію, але розташування структури формули основного тіла чи сиру (ефіру сірчаної кислоти) + SOAP Base (карбоксилат), амінокислота, таким чином, не є належною очищаючою поверхнею амінокислот.

Необхідні амінокислоти для росту, підтримки амінокислоти та підтримки організму. Якщо цього не вистачає, є такі симптоми:

1. Відсутність сили та енергії.

2, явище передчасного старіння.

3, ефективність зцілення рани слабка.

4. Затримка розвитку дитини.

Якщо в раціоні часто не вистачає незамінних амінокислот, це може вплинути на здоров'я. Він відіграє важливу роль у зростанні дитини. Гістидин є важливим для росту та розвитку дітей, амінокислотний аргінін, цистин, тирозин і таурин необхідні для недоношених немовлят.