Головна > Новини > Зміст

Амінокислота має вплив на здоров'я

Oct 19, 2017

Амінокислоти мають різні метаболічні ефекти у немовлят та дорослих. Використання звичайних амінокислотних інфузій, немовлят та маленьких дітей у діяльності фенілаланіну гідроксилази низьке, амінокислота легко продукує високу фенілаланінемію.

Амінокислоти в хімії відноситься до родового складу класу органічних сполук, що містять аміно- та карбоксильні групи, які є основними складовими одиницями біологічних функціональних макромолекул. Якщо людське тіло в порівнянні з висотними будівлями, протеїн - це шматочок цегли, амінокислота та амінокислота складаються з цегельного грунту. Амінокислоти не тільки забезпечують важливу сировину для синтетичного протеїну, але також забезпечують матеріальну основу для стимулювання росту, проведення нормального метаболізму та підтримки життя.

Настільки важливим для основного матеріалу життя, амінокислоти людського тіла, як взяти його? Амінокислоти є основною одиницею білкового складу, і його споживання є не що інше, як і з білка. Нормальне тіло через прийом різноманітних продуктів, з яких для отримання необхідних амінокислот, достатніх для задоволення потреб життєдіяльності, немає необхідності завжди додавати спеціальні амінокислотні таблетки. Деякі ринки, які сприяють ролі амінокислотних таблеток для охорони здоров'я, можуть їсти деякі, але не можуть бути використані як основне джерело амінокислот.

Справді, додавання амінокислот - як їжа. Пероральні амінокислотні таблетки, що впливають на здоров'я, є там, але не рекламуйте так, Боже, щоб їх правильно лікувати. Амінокислота Клінічне застосування амінокислот, як правило, тільки для деяких серйозних пацієнтів, таких як пацієнти з надмірною крововтратою, важкими захворюваннями печінки та нирок, критично хворими пацієнтами, травної системи, важкими порушеннями абсорбції і не можуть з'їсти нормального пацієнта, забезпечити базову харчування для організму людини, і в основному з ін'єкцією амінокислот, рідко використовують пероральні амінокислотні таблетки. Таким чином, навіть якщо ви перорально надлишки амінокислот, але також не можуть бути поглинуті організмом, амінокислота фактично більша частина екскреції.

Амфотерні поверхнево-активні речовини амінокислот приділяли увагу їх безпеці, м'якості, здатності до біологічного розкладання та чудовою поверхневою активністю. Крім того, амфотерна молекула поверхнево-активної речовини амінокислоти містить амінокислотний скелет, що має як аміногрупу, так і карбоксильну групу, ацильну групу, яка може бути введена в різні атоми вуглецю, та алкоксигрупу та кількість власного гідрокарбіламінокарбоксилу групи можуть бути різними. Амінокислота Таким чином, поверхнева активність амфотерних поверхнево-активних речовин амінокислот може регулюватися багатьма способами і широко застосовується.

Цвітерионні поверхнево-активні речовини типу амінокислот несуть позитивний заряд гідрофільного катіона через аміногрупу, а негативний заряд аніона може перевозитися карбоксильними групами, групами сульфонової кислоти та фосфорними кислотами. Найбільш важливі для амфотерних поверхнево-активних речовин амінокислоти типу карбонової кислоти, амінокислоти Серед них і - амінокислота і - тип амінопропіонної кислоти.